2733
2734
عنوان

اگه دو تا خواهر هر كدوم يه كشور باشن..

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 94 پست
خب اون خواهر بابا و مامانشو با هم ميخواد..حالا تا اون موقع خدا بزرگه ان شاالله مشكلي پيش نياد كسي هم ...

نگران نباش عزیزم حتما خیلی استرس داری اما زندگی ادمها همیشه طبق برنامه پیش نمیره و گاهی عکس خواسته هامون پیش رومونه 

مهم اینه با ورد عضو جدید زندگیتون غرق شادی همیشگی میشه

امیدوارم به سلامتی زایمان کنی و نی نی رو بغل کنی 

و دعام برات اینه مثل دخترم اروم باشه شبا بزار بخوابی روزها با نگاهش تمام خستگی رو از تنت بیرون کنه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزیزم حتما خیلی استرس داری اما زندگی ادمها همیشه طبق برنامه پیش نمیره و گاهی عکس خواسته ه ...

الهي امين برام دعا كن درسته دلم شكسته اما اگه خدا لطفي كنه و سالم و سر وقت به دنيا بياد همه سختيارو فراموش ميكنم مرسي عزيزم واسه حرفاي خوبت 🌹🌹

الهي امين برام دعا كن درسته دلم شكسته اما اگه خدا لطفي كنه و سالم و سر وقت به دنيا بياد همه سختيارو ...

خواهش میکنم عزیزم از حرفات کاملا پیدا بود ناراحتی

امیدوارم بهترین ها پیش روت باشه🌹❤️

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
خواهش میکنم عزیزم از حرفات کاملا پیدا بود ناراحتی امیدوارم بهترین ها پیش روت باشه🌹❤️

اره ديگه غربت و تنهايي و اين مشكلات و استرسا خيلي دلتنگ و حساسم كرده شوهرمم كارش جوريه صبح ميره ساعت ٦ تا ٩ شب،،همينطور واسه شما عزيزم🌹🌹