2726
يعني وقتي شروع كردم اصلا نبايد پوشكشو ببندم؟ تشنگي بيش از حدشو چيكار كنم كلا ليوان آب دستشه

اصلا دیگه پوشکش نکن پسر منم زیاد آب می خورد اگه شبا جیش نکنه تو پوشکش که کلا خیلی بهتره ولی روزا تنظیم کن که چند ساعتی جیش میکنه تو پوشکش بعد که بازش کردی طبق همون ببرش دستشویی ولی اولش رو کاسه دستشویی نشونش چون هم میترسه هم سخته واسش

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ناخواسته بوده؟ خدا حفظشون كنه سخت نيست؟

دوتا پسرام خواسته بودم گفتم ی باره سختیشو بکشم باهم بزرگ کنم هم بازی بشن تفاوت سنیشون زیاد نباشه دراینده رفیق باشن باهم ولی سومی ناخواسته شد ک دلم نیومد بندازم همشم خواب میدیدم ک تعبیرش دختر بود ک همینم شد 😍

چرا سخته باید خیلی برنامه ریزی درستی داشته باشی ک کلافه نشی کارات عقب نمونه بهشون برسی ب خودت برسی 

اصلا دیگه پوشکش نکن پسر منم زیاد آب می خورد اگه شبا جیش نکنه تو پوشکش که کلا خیلی بهتره ولی روزا تنظ ...

قبل عيد پوشكشو در اوردم شورت آموزشي پوشيدم يه ربع ميبردم دستشويي قطره ايي جيش ميكند يهو خسته شد ميگف نمياد بعدش خودشو خيس كرد بيخيال شدم كلا

2728
دوتا پسرام خواسته بودم گفتم ی باره سختیشو بکشم باهم بزرگ کنم هم بازی بشن تفاوت سنیشون زیاد نباشه درا ...

خدا حفظشون  كنه واست عزيزم  واقعا مشخصه مادر صبوري هستي 

دلم ميخواد بچم دختر باشه ولي يخورده شيطنتش كم باشه نسبت ب اولي آرومتر باشه

قبل عيد پوشكشو در اوردم شورت آموزشي پوشيدم يه ربع ميبردم دستشويي قطره ايي جيش ميكند يهو خسته شد ميگف ...

نه دیگه باید حوصله داشته باشی چون هی پوسکش کنی کلا به این رویه عادت میکنه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
دوتا پسرام خواسته بودم گفتم ی باره سختیشو بکشم باهم بزرگ کنم هم بازی بشن تفاوت سنیشون زیاد نباشه درا ...

تو خوابت چيا ميديدي؟ ك متوجه شدي بارداري هفته پيش خواب ديدم رفتم تست پاپ اسمير بدم دكتره گفت تو ك بارداري 

خدا حفظشون  كنه واست عزيزم  واقعا مشخصه مادر صبوري هستي  دلم ميخواد بچم دختر با ...

قربونت عزیزم اره بهم میگن بیخیالی ولی خب چیکار کنم حرص بخورم سخت بگیرم بدتر میشن ب خودمم سخت میگذره درسته سخته ولی دراینده دوتا پسر جوون دارم ی دختر دسته گل ک هوامو دارن اون موقع کیف میکنم 

انشالله همون چیزی باشه ک میخای