2737
2734
عنوان

کسی هست واقعا حس ششم داشته باشه ؟سوال خیلی مهم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 55 پست
میشه بپرسی من کی خونه میخرم؟

عزیزم دیگه اون جوری ها هم نیست که دقیق فاصله زمانی و.... تشخیص بده فقط گاهی مثلا یهو بدون اینکه خبر داشته باشه میگه فلانی الان سر درد داره و درست در میاد😐یا میگه پدرت بین خریداش فلان چیز هم خریده و درسته! یا میگه فردا یه سلبریتی میمیره یا ازدواج می‌کنه و....و دقیقا این اتفاق میفته از بین تمام سوالاتی هم که اینجا گفتم فقط یکی به دلش افتاد که جواب این خانم بود برا شما نتونست چیزی بگه

گفته بودی که چرا خوب به پایان نرسید                                     راستش زور من خسته به طوفان نرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مامانت بگواونی که تو ذهنمه بهم فکرمیکنه یافراموشم کرده😂

فکر می‌کنه 😂😂 البته من اعتقادی به حس ششم ندارم دیگه پای خودت جواب هم در صورتی درسته که سوال سرکاری و ....نباشه

گفته بودی که چرا خوب به پایان نرسید                                     راستش زور من خسته به طوفان نرسید...
2731
سوال که سرکاری نیست،عجب مامانی داری چه راحتین باهم😁

اره باحاله😂ولی همیشه به خاطر این حس ششم گیر میفتادم دقیقا میدونست دارم چه غلطی میکنم😐⁦🤦🏼‍♀️⁩

من کی باردار میشم الان اقدامم برا بچه بعدی و اینکه جنسیت چی میشه 

بچه اولت جنسیتش چیه؟؟و اینکه اسم خودتون هم اگه مشکلی ندارن بگین مامانم شاید بتونه بگه

2738