2410
2553
عنوان

استوری جاریم واسه همسرم😐عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 16007 بازدید | 203 پست
چرا من نمیفهمممم!

بین 

👧    این جاریه خب 

👦این شوهرشه خب 

👱اینم اون یکی جاریه خب 👉 این جاری برادر نداره خب یعنی از اینا🙋

👨 اینم شوهرشه خب 

فهمیدی با بیشتر توضیح بدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هاعکس نمیاد بخدا...نوشته داشتن یه داداش خوب مثه داشتن یه قهرمان توقصه زندگیه

توام عین همینو استوری کن اسم برادرشوهرتو تگ کن

دوستان،زندگی متاهلی در دراز مدت نه‌تنها اصلا رومانتیک نیست بلکه ممکنه خسته کننده هم باشه، گاهی بعد از وصال محبوب عادت‌هایی رو در اون می‌بینید که ممکنه چندش‌آور باشه!گاهی ممکنه بدن یا دهان همسرتون یه بویی بده که در دوران آشنایی با خوشبوکننده ها پوشانده شده بود!تازه گاهی ممکنه از حضورش خسته بشیدو دوست داشته باشید چند روزی اونو نبینید و تنها باشید و یا با دوستتانون سفر برید!حتی گاهی ممکنه وسط دعوا بگید ای کاش می‌میرد. بچه‌ها‌‌‌، یه چیز بدتر بگم:حتی ممکنه شما در دوران متاهلی عاشق شخص دیگه ای بشید یا از اینکه ازدواج کردیدپشیمون بشید!بچه دار شدن هم همینه!اما اینا خیلی مهم نیست!مهم اینه که من نقص‌های جسمانی همسرم رو مثل بدن درب‌و‌داغون خودم بپذیرم!مهم اینه که با دوستام هم مجردی بیرون برم، ولی کُلیت زندگیم وقف خانواده ام باشه، .حتی ممکنه گاهی دل ما بلرزه و به فردی غیر از همسرمون گرایش احساسی داشته باشیم ولی مهم اینه که این گرایش به فعلیت نرسه و یاد بگیریم که میل جنسی بین ما و حیوانات مشترکه ولی چیزی که مارو متمایز میکنه تعهد در عین شهوت هستشو کلام آخر و مهمترین کلام اینه کهدوست داشتن یه احساس نیست یه فعلهیعنی من باید تلاش کنم همسرم رو دوست داشته باشم میدونید؟تلاش کنم
2720
ازین همه حساسیت خانمای اینجا واقعا تعجب میکنم !! 

تعجب نکن عزیزم یکی از همون زنیکه ها با داداش داداش گفتن اومد تو زندگیم و همون عوضی به ظاهر مظلوم و ساده چنان من رو به خاک سیاه کشوند که دیگه به خواهر خودم هم اعتماد نمی کنم .

خدا جونم مرسی که همیشه هوام رو داری شکررررت...لطفا یه دونه صلوات بفرستین ممنون می شم
عزیزم  جاری میدونی چیه ؟  زنِ برادر شوهر رو میگن جاری  حالا اون جاری خودش برادر ...

اینکه برادر نداره دلیل نمیشه تک دختر باشه ها😂😂😂😂😂😂😂

عاشقتم😂😂😂😂😂

ممکنه خواهر داشته باشه😂😂😂😂😂😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
اره میدونم ولی یه جور گفتم اون متوجه شه 😆😆

👍👍😂😂😂😂😂

خیلی خندیدم دمش گرم😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2714
بچه هاعکس نمیاد بخدا...نوشته داشتن یه داداش خوب مثه داشتن یه قهرمان توقصه زندگیه

نباید برای این متن همسرتون را تگ میکرد اصلا درست نیست اینجور متن ها را بش میگن نوازش کلامی و خیلی حس خوبی به مخاطب میده من که اصلا خوشم نمیاد به یه نامحرم بگن قهرمان زندگی