2737
2739
عنوان

واسه ماه رمضون چیا آماده کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 158648 بازدید | 1686 پست
بعدم بزارم داخل فریزر؟با همون لیوان؟

عزیزم من تاحالا کالباس فریز نکردم فکرنکنم جالب بشه

خب کم درست کن ولی زود به زود

من یع مرغ کامل که درست نیکنم میزارم یخچال تا یک هفته کامل خورده میشه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
بعدم بزارم داخل فریزر؟با همون لیوان؟

بعد بعد پختن از لیوانا دربیار با دستمال کاعدی خشک خشکش کن و داخل سلفون یا مشماع فریزر بپیچ و داخل ظرف در بسته بزار یخچال بمونه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تا که ی وقت داریم بخورینش ینی تا که ی خراب نمیشه

داخل یه دستور گفت یه هفته داخل یخچال ماندگاری داره

2731
سینه مرع رو چرخ کردم پیاز رو هم چرخ کردم وآب پیاز رو گرفتم بعد نمک فلفل زردچوبه و کمی زعفران دم کرده ...

سلام نمازو وروز تون  قبول باشه

ببخشید آرد منظورتون آرد سوخاری هست یا سفید؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
سلام نمازو وروز تون  قبول باشه ببخشید آرد منظورتون آرد سوخاری هست یا سفید؟

سلام عزیزم ممنون

همون ارد سفید