2737
2734
عنوان

دوستان کسی بوده تو ماه ۸ بارداری روزه گرفته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 36 پست
فدای سرت. وقتی مشکل داری آسیب برسه بهت گرفتنش مشکل دارهمن اگه میگم آخه هییچ مشکلی ندارم

میخای ی روز در میون اگه یاریت کرد بگیر 

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
بنظرم فقط دکتر می‌تونه اینو تشخیص بده 

آخه دکتری که خودش روزه نمیگیره چطور میتونه به من بگه روزه بگیر

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مثلا    مذهبی  نما  هست   ولی   هرچی دکتر تغذیه  و...میره بچش &nb ...

این افراد باید پاسخ گو باشن و اون روزه ها نه تنها ثوابی نداشت گناه بود

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

یکی از دوستام دکترش اجازه داد به شرط این که شب تا سحر بیدار باشه و حسابی به خودش برسه و بیشتر روز بخوابه اگه بدنش توانایی داشت بگیره

2731
آخه دکتری که خودش روزه نمیگیره چطور میتونه به من بگه روزه بگیر

لااقل می‌تونه وضعیت بچه رو بگه که ببینید که در وضعیت خوبیه راحت روزه بگیرید، من خودمم باردارم همسرم نمی‌ذاره و الا خیلی دوست داشتم اگه مشکلی نداشته باشه روزه بگیرم