2726
عنوان

بازم سوال شرعی دارم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 25 پست
زیاد نیست تازه چند ساعت وسطاش پاک هم هستم

اون لکه بینی عزیزم حیضه منم مثل شماهستم پریم سه روزه بعضی وقتا روزپنجم یاششم لک میبینم همیشه هفتم غسل میکنم

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
زیاد نیست تازه چند ساعت وسطاش پاک هم هستم

باشه زیاد هم نباشه تو روزای اون حساب میشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

!!! معلومه که نه! اون وسطاش پاک نیستی خون داخل بدن هست و حیضه! 

آهان عزیزم مرسی چجوری مطمین شم دیگه تموم شده؟

خدایا دلت میاد؟ دل مهربونم  هنوز فکر دلیه که دلم شکسته.....
آهان عزیزم مرسی چجوری مطمین شم دیگه تموم شده؟

قبل رفتن ب حمام با دستمال داخل واژن بذارید یکم فشار بدی کافیه اگه داخل واژن آلوده باشه نشون میده اگه قهوه ای یا زرد بود یعنی ی جوری خودت میفهمی هنوز کثیفی ک غسل نمیخواد بکنی

البته بعضی وقتا قبلش پاکی بعدش ک میری حموم لک میبینی بازم 

2728

اگر عادت ماهیانه منظمی دارید مثلا هفت روزه

چنانچه خونریزی از ده روز نمیگذره همش حیض

اگر از ده روز میگذره به تعداد روزهای عادت حیض ومابقی استحاضه

اگر عادت ماهیانتون تعداد روزش منظم نیست تا ده روز همش حیض 

درباره پاکی های بین حیض هم بستگی ب مرجع داره مثلا اقای مکارم فتوا داده پاکی های وسط حیض باید غسل کرد و عبادات بجا اورد

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
اگر عادت ماهیانه منظمی دارید مثلا هفت روزه چنانچه خونریزی از ده روز نمیگذره همش حیض اگر از ده روز ...

الان من اگر چند ساعت یک بار ببینم این خون رو اون ساعات کا ندیدم حکم چیه؟

الان من اگر چند ساعت یک بار ببینم این خون رو اون ساعات کا ندیدم حکم چیه؟

روز چندم حیض هستید 

عادت ماهیانتون منظمه؟

مرجعت کیه

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
روز چندم حیض هستید  عادت ماهیانتون منظمه؟ مرجعت کیه

نامنظم هست ولی همیشه ۴ روزه هست مگر روز هایی که آخرش برم حموم .ینی دو روز صبر نکنم .بعد حموم و غسل چند ساعت بعد یک خون میبینم خیلی کم هست مدام هم نیست شاید فقط یک یا دو بار بعدش اگر همون روز برم حموم باز همین وضع هست اما اگر نزم  قطع میشه کامل 

مرجع رهبر هست 

امروز رور ۶

روز چندم حیض هستید  عادت ماهیانتون منظمه؟ مرجعت کیه

بعدشم من  الان پاک هستم و اون دوتا لکه که دیدم دیگه خبری ازش نیست دستمال هم زدم دستماا کاملا پاک بود حالا چند بار دیگه ام امتحان میکنم و البته نمیتونم غسل کنم چیکار کنم پس ؟ وقتی غسل میکنم لکه ادامه پیدا میکنه میتونم تیمم کنم؟ مخصوصا اگر برام مشقت داره دوباره حمام رفتن؟یان؟ 

قبل رفتن ب حمام با دستمال داخل واژن بذارید یکم فشار بدی کافیه اگه داخل واژن آلوده باشه نشون میده اگه ...

گلم من دستمال گذاشتم الان پاک هستم حمام برم باز شروع میشه جایز هست تیمم بدل از غسل حیض کنم؟

پاک شدی ترشحت سفید شد برو غسل کن