2726
عنوان

آ یو آی

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 33 پست
چشمام پر اشک شد خدارو صد هزار مرتبه شکرررر ان شاالله خدا به همه که منتظرن بچه بده ان شاالله خدا حافظ ...

جای که نگاه مهربون خدا به بنده هاشه بنده های نوعی وسیله هستن 

امیدت فقط به خدا باشع فقط خداست که قدرت هر کاری رو داره 

چشم گلم ایشالله لایق دعا باشم از یاد نمیبرمت 

نگران نباش و دلتو قرص خدا کن 

میدونم و مطمعنم که شادت میکنه و نا امیدت نمیکنه 

انشاللل به حق ابروی خانوم فاطمه الزهرا دامنت سبز شه خدا دلتو شاد کنه 🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

واسه کم تحریکی شوهرت موقع نزدیکی چای زعفران شنیدم خوبه بیست دقیقه قبلش بدی بععد....

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه کم تحریکی شوهرت موقع نزدیکی چای زعفران شنیدم خوبه بیست دقیقه قبلش بدی بععد....

خیلی خوبه بهش میدم ...ممنونم عزیزم از لطفت ان شاالله خدا منم لایق بدونه وبه منم بچه بده 😍😍😘😘

خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘
خیلی خوبه بهش میدم ...ممنونم عزیزم از لطفت ان شاالله خدا منم لایق بدونه وبه منم بچه بده 😍😍😘😘

مطمعن باش یروز دیر یا زود طعم مادر شدن رو میچشی 

چون من به خدا ایمان دارم و میدونم هیچ دستی رو از درگاهش خالی بر نمیگردونه

2728