2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس دروغ میگه زن دومه بقیه تاپیکاشم دروغه بخاطر پربازدیدشدنه وگرنه چرا باید بیادبگه زنه دوممم اینجا ه ...

🔪🔪🔪من با اینا اومدم سراغش

خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی تپانی ته استکانی
خیانت کرده عزیزم با هم توافق کردن جدا نشن ولی با همم نباشن

شوهرت دروغ میگه صدرصد چون اون زن دیوونه نیست 

اگه اهل خیانت باشه مجرد باشه براش راحتره اینجوری بگیرنش اعدامه 

پس دروغه این حرفا نه خیانت کرده نه گفته طلاقم ندع

انسان های زیادی رو بشناس، تعداد کمی رو دوست داشته باش، به هیچ کدوم اعتماد نکن🎈(:
2728
اون اقا اندازه پسرشه میاداونو بکیره به نظرت بچهاش قبول میکنن

نگیرع برع با یه اقاهه که خیلی بهتراز شوهر شما ازدواج کنه 

لیاقت خانوم اول بیشتر ازاین حرفاس(:

انسان های زیادی رو بشناس، تعداد کمی رو دوست داشته باش، به هیچ کدوم اعتماد نکن🎈(:
2738
شوهرت دروغ میگه صدرصد چون اون زن دیوونه نیست  اگه اهل خیانت باشه مجرد باشه براش راحتره اینجوری ...

خیلی دوس داشتم دروغ باشه منم تحقیق کردم پروندش تو کلانتری بود که شوهرم رفع رجوع کرد من دیوونه نبودم همینطوری زنش شم

شما هر طور دوس داری فکر من عزیزم

فکر نمیکنم وااالا چیزی دیدمو رک میگم مث بعضیا خجالتی نیستم.. سرمو بکنم تو برف هیچی نگم

فکر نمیکنم وااالا چیزی دیدمو رک میگم مث بعضیا خجالتی نیستم.. سرمو بکنم تو برف هیچی نگم

عزیزم ایشون قبلا هم تو یه تاپیکی این موضوع خیانت و....مطرح کردن ک یادمه در نهایت دعوا شد چون حرفهاشون ضد و نقیض بود

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀