2726
عنوان

خالم‌ خونریزیش قطع نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 36 پست
الان منم ۱۷روزه پریودم  دکترگفته عمل بایدبکنی  چون فیبرومم بزرگه  احتمال اینکه رحم رو ...

والا هیشتروسکپی کزده 

۶ ماه پیشم  نشد رفت سونو چیزی نگفت باز یادمه آمپول نوشت همین 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا اانقدر حالا روبه قبله نیست گذاشته دکترش  بیاد منم چون دلم شور زد گفتم از شما بپرسم

به حرفهای اینجا اعتماد نکن چون معلوم نیست به ایشون سازگار باشه

ضمنا دکتر زنان نمیتونه کاملا خارج از دسترس باشه مگه دکتر دیگه لی جایگزینش باشه

پس اگر برید بیمارستان دکتر خودش رو میتونن تماس بگیرن

کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟
الان منم ۱۷روزه پریودم  دکترگفته عمل بایدبکنی  چون فیبرومم بزرگه  احتمال اینکه رحم رو ...

اخ یا فاطمه زهرا نکنه عمل و اینا بخواد

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2728
به حرفهای اینجا اعتماد نکن چون معلوم نیست به ایشون سازگار باشه ضمنا دکتر زنان نمیتونه کاملا خارج از ...

اعتماد که ن 

شنیدم عسل واژینال خوبه

همینطور پوفل

از دارو گیاهی بپرس

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

عزیزم گفتم درمانشو چرا ایقدر گندش میکنی منم این جوری بودم بارهنگ با گلاب جوشوندم خوب شدم  خودت میگی نازه رفته سونو داده همه خانمها میحان یاسه بشن همین جوریه من دکترم رفتم سونو دادم ازمایش دادم همین. درمانش بهتراز داروهای شیمیایی که هیچ خطری هم نداره