2726
عنوان

❤❤ஜ۩۞۩ஜ ḠṏḊ ḃẏḕ ஜ۩۞۩ஜ❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 123596 بازدید | 28508 پست
بخدا که خودشه .گل منگول مینویسه

منم بش گفتم منو یاد کی از دوستام میندازی ، گفت بش سلام برسون😂😐

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جهندددددم بی لول .همون بهتر ول بچرخه🤕

این دفعه رفتید کوردستان ال سی دی وکولر نیارید.یک مشت خاک بیارید بپاشیدتو شهرتون که بوی شجاعت وغیرت بگیره 👍🏻

من رفتم صبحونه بخورم .فعلا

این دفعه رفتید کوردستان ال سی دی وکولر نیارید.یک مشت خاک بیارید بپاشیدتو شهرتون که بوی شجاعت وغیرت بگیره 👍🏻
2728
اره خب .چرامراقب نیستی

مدرسه گرفته🤕☹️

بریم منم خونه اس  دستم بسته اس

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )

سیلاااام عشقااا کجایین چ میکنید

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
مدرسه گرفته🤕☹️ بریم منم خونه اس  دستم بسته اس

سلام چطورمطوری