2726
سلام بچه ها. من امروز هفته اخر ششم رو پشت سر میذارم دیروز رفتم سونو که گفت در حال حاضر فتال پل(جنین) ...

سلام سقط شد؟من 5هفتهو2 روز رفتم هم قلب و کیسه زرده مشاهده نشد، شما عاقبت چ شد

بارداری منم پوچ بود و دیروز تو ۶ هفته به خونریزی افتادم و ساک بارداری سقط شد ممنون میشم واسم دعا کن ...

وقتی سقط میکنید از واژن غیر خون بافتی چیزی هم در میاد ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بعد از ۹ هفته و بعد از سه بار سونو که اولی پنج هفته و چند روز بودم گفت خیلی کوچیکه و سنش رو ۴ هفته زد بعد گفت برو دو هفته بعد بیا که ۱۲ روز بعدش رفتم سونو واژینال و باز ساک خالی بود و ۱۵ میلیمتر رشد کرده بود و سن بارداری رو زد ۵ هفته پنج روز دوباره گفت دو هفته بعد بیا که این دفعه بهترین بیمارستان رفتم صارم که خیالم راحت بشه دوباره اول شکمی نگاه کرد گفت دیده نمیشه بعدش بلافاصله واژینال انجام داد و گفت ساک ۲۰ میلیمتره و هیچی توش نیست و ختم بارداری رو اعلام کرد. ضمنا من بتامم به صورت کاملا طبیعی اومده بود بالا و ۳۴۰۰۰ بود.... اما خدا نخواست دیگه راستی چ الان دارم با دارو گیاهی و به صورت طبیعی دفعش می کنم هنوزم به خونریزی نیافتادم خدا کنه خیلی اذیت نشم 🥲

منم بعد از ۹ هفته و بعد از سه بار سونو که اولی پنج هفته و چند روز بودم گفت خیلی کوچیکه و سنش رو ۴ هف ...

سلام منم دیروز توی هفت هفته و پنج روز سونو دادم گفتن ساک خالیه کاش خودش دفع بشه

هزار و یک شب خیال بافتم از تویی که یک شب نداشتمت   .. .
2728
سلام منم دیروز توی هفت هفته و پنج روز سونو دادم گفتن ساک خالیه کاش خودش دفع بشه

سلام عزیزم اگه سونوی واژینال بوده تقریبا قطعیه که خالیه ولی بازم عجله نکن ده روز دیگه بازم سونوی واژینال برو اونجا دیگه قطعا مشخص میشه. انشاالله که پوچ نباشه