2737
2734
عنوان

با مردی که قهر بیخوده چطور رفتار کنم؟😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1573 بازدید | 68 پست

شاید پریود

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
میدونی مشکلم اینه که واسه من فقط تو غاره میخام یبار واسه همیشه غار کوفیتشو جم کنه

فقط یه راه داره

اونم ببین چی خیلی دوس داره، درست کن و اصلا هم بهش تعارف نکن بیا بخور اصلا ب رو خودتم نیار تو خونس

کلا نوشیدنی و غذای خوشمزه درست کن و جلوش بیا بشین بخور

خیلییییی مجربه این مورد😂

جونم بپرس

دورت بگردم جونت سلامت خواستم درباره مشروطی بپرسم کسی که ی ترم مشروط شه مقطع کارشناسی درسش ۸ترمه تموم میشه یا ۹ ترمه؟؟ 

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
دورت بگردم جونت سلامت خواستم درباره مشروطی بپرسم کسی که ی ترم مشروط شه مقطع کارشناسی درسش ۸ترمه تموم ...

عزیزم هشت ترمه اگه کامل بیست واحد برداشته باشی همه ترما رو

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2738

بشقاب دیوارکوب دلبر و جذاب😻💥

برای تمام مناسبتها🎁🎊

نصف قیمت بازار🙀🏃

به پستام سر بزن👈💜

روز مادر نزدیکه😍💚

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand