2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام

⭕مهندس فرشته اسماعیلی⭕

🔴دانشجوی ارشد بیوتکنولوژی دانشگاه تربیت مدرس تهران.

🔴رتبه 16 کنکور ارشد.

🔴عضو بنیاد ملی نخبگان.

🔴دانشجوی ممتاز دوره کارشناسی.

📚تدریس خصوصی و با قیمت مناسب زیست شناسی دبیرستان (کنکور و امتحانات پایان ترم).

📚تدریس ریاضی و علوم پایه ابتدایی (اول تا ششم) ( آمادگی برای امتحانات+ تیز هوشان + جهشی+ تقویتی).

📚تدریس علوم دوره دبیرستان اول(هفتم، هشتم، نهم).

📚مشاور درس زیست شناسی(امتحانات و کنکور).

📚مشاوره تحصیلی(کلیه ی پایه های تحصیلی...اول تا دوازدهم+کنکور)

شماره تماس: ۰۹۰۳۶۱۵۹۸۴۰

میتونید از سایت زیر جهت آشنایی استفاده کنید

https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php?ID=83002

با سلام

⭕مهندس فرشته اسماعیلی⭕

🔴دانشجوی ارشد بیوتکنولوژی دانشگاه تربیت مدرس تهران.

🔴رتبه 16 کنکور ارشد.

🔴عضو بنیاد ملی نخبگان.

🔴دانشجوی ممتاز دوره کارشناسی.

📚تدریس خصوصی و با قیمت مناسب زیست شناسی دبیرستان (کنکور و امتحانات پایان ترم).

📚تدریس ریاضی و علوم پایه ابتدایی (اول تا ششم) ( آمادگی برای امتحانات+ تیز هوشان + جهشی+ تقویتی).

📚تدریس علوم دوره دبیرستان اول(هفتم، هشتم، نهم).

📚مشاور درس زیست شناسی(امتحانات و کنکور).

📚مشاوره تحصیلی(کلیه ی پایه های تحصیلی...اول تا دوازدهم+کنکور)

شماره تماس: ۰۹۰۳۶۱۵۹۸۴۰

میتونید از سایت زیر جهت آشنایی استفاده کنید

https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php?ID=83002

2728

منم سال کنکورم بعد ۳ ماه که داشتم دنبال مشاور عالی و با وجدان میگشتم به پیشنهاد یه نفر یه مشاور خوب پیدا کردم هر کس خواست به این شمارم زنگ بزنه تا بگم چیکار کنه 

۰۹۱۳۸۳۴۰۰۴۳ 

یکی از خوبیاش هم این بود که اولش یک جلسه آشنایی با برنامه هفتگی رایگان میذارن اونجا رفتین میتونین نظرات بقیه دانش آموزاشون رو هم بپرسین بعدش تصمیم بگیرین 

سلام امیرحسین‌ راسخ خیلی مشاور خوبیه من خودم تازه باهاش مشاوره گرفتم هم ساعت مطالعه هم تعداد تست هم تراز آزمون رشد کرده کلا اگه بشناسیش و باهاش کار کنی دوست نداری که به کسی معرفیش کنی چون واقعاً ی رفیق به تمام معناست با همه مشاورایی که داشتم فرق می‌کنه من پنج تا تا حالا مشاور عوض کردم یکی حضوری بقیه آنلاین چشم بسته میگم با راسخ مشاوره بر دار خیلی پیگیر و دلسوزه هزینشم با تو که به کارش مناسبه البته اگه نمیشناسیش یه سر کانال تلگرامش رو ببین اونجا رایگان داره به بچه ها کمک می‌کنه فکر کنم

2738

سلام میتونی با تیم مشاوره کنکور نوتروفیل پیش بری

بیوگرافی مشاورینش تو سایتشون هست و حتی میتونی محتواهای داخل کانال رو هم ببینی و متناسب با شرایط خودت مشاورت رو انتخاب کنی

واحد نظارتشونم خیلی پیگیره و هر زمان مشکلی داشتی بهشون اطلاع بده

سلام دوستان من امسال کنکور تجربی دادم رتبه ام 26 شد بخدا این دستاورد رو مدیون مشاورم هستم دکتر حسین ...

میشه لطفا درخواست مو قبول کنین چند تا سوال دارم تروخدا جواب بدین من خودم کنکوری ام مشاورم تا الا خیلی اذیتم کرده 

سلام دوستان من امسال کنکور تجربی دادم رتبه ام 26 شد بخدا این دستاورد رو مدیون مشاورم هستم دکتر حسین ...

سلام لطفا درخواست مو قبول کنین من کنکوری ام چند تا سوال دارم لطفا جواب بدین