2733
2734
عنوان

شبیه کدوم بازیگر هستین

| مشاهده متن کامل بحث + 28013 بازدید | 1339 پست
من شبیه سوآرز همسرم فوتبال دوسته میگه😂😂😂

چه دعای خوبی ... و چه زمانی که خیلی بهش نیاز دارم .. خسته دلشکسته و سردرگمم ..😭 ممنونم به فال نیک میگیرم دعاتون رو و براتون بهترینها رو آرزو میکنم

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
خدایا چقد باحالی تو البته سعی کن مث سوارز گاز نگیری میدونی ک تو بازیکنا ب گازانبر معروفه همرو گاز می ...

😂😂😂😂باشه ..

هرحاجتی از خدا بخواید بهتون عطا میکنه کافیه فقط دلت وصل شه... میدونستی خدا خیلی جیگره خدا نفسه.خدا عشقه ... وصل شدن دل کار سختی نیس فقط یقین و ایمان قلبی به حاجتی که از خدا میخوای داره... گاهی وصل شدن از طریق شهدا ازطریق ائممه و گاهی یه لرزش دل کافیه به استجابت برسی. بخدا محاله بخوای و نشه... محاله ارزو کنی و نشه... میخوای باهم امتحان کنیم... خدا ته معرفت و عشقه. باورش کن به خدا گمان نیک برید با هرگمان و فکری که بخدا داشته باشید خدا با همون گمان و فکر و ذهن بشما نگا میکنه.. .. راستی دوستای گلم امام زمان خیلی چشم انتظاره.. وقتی واسه فرجش هرلحظه دعا میکنید مولا جلوتر از شما دستشو میبره بالا و برای فرج مشکلات و حاجتتون دعا میکنه ...وقتی خیلی یجایی گیر کردید خیلی گرفته شدید خیلی غم اومد بسراغتون ..کافیه امام زمان رو به چشم انتظاریش قسم بدید بگید بحق فرجت که چشم انتظارشی ..فرجی کن تو کارم مولا جان 😍😍 اشک بریز و حاجت دلت رد خور مستجاب میشه...🌺 خدارو تو اون لحظات قسم بدید به یعقوب نبی در فراق یوسفش بگید خدایا پیغمبرت پیامبرت بود دوری یوسفِش نابیناش کرد من که بنده تم چطور تحمل کنم و حاجتمو روا نکنی ... بگو 11 فرزند داشت ولی یه یوسفِشو ازش گرفتی 30 سال تو فراق یوسفش اشک ریخت ... خدایا منو از امتحان و گرفتاری نجاتم بده و حاجت دلمو عطا کن و شادم کن مثل یعقوب نبی که چشم و دلشو به جمال یوسفِش شاد کردی😍😍😍 دوستان با هر پیغمبری با هرائممه و شهدایی باید به زبون خودشون و با هرچیزی که امتحان شدن باید حرف بزنیدتا رد خور نداشته باشه حاجت دلتون ... اونوقت استجابت نزدیک میشه.😍😍 حضرت محمدص فرمودندخدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بیخبر نمی پذیرد.🌺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه دعای خوبی ... و چه زمانی که خیلی بهش نیاز دارم .. خسته دلشکسته و سردرگمم ..😭 ممنونم به فال نیک م ...

عزیزی انشالا بحق موسی بن جعفر که باب الحوائجه هیچ وقت غم نبینی...و پشت تمام مشکلات و حاجت هات امضای امام زمان باشه که حل بشن... 

هروقت سخت شد برات و به بن بست رسیدی به حضرت عباس رجوع کن ... به حضرت زینب توسل کن 40 روز 500 صلوات بروحشون

میگن وقتی عرصه تو کربلا به امام حسین تنگ شد قوت قلبش عباس بود😭😭😭😭😭 

انشالا بحق خودش حاجت دلت روا و ازین سردرگمی و دلشکسته گی دربیا ی🙏🙏🙏🙏🙏

دیگه دلشکسته نباش خدارو با قدرت و عزتش یاد کن ... که مشکل و حاجت تو پیش عظمت خدا خیلی کوچیکه... 

ناراحت نباش ...باشه😍😍😍 اگه باشی مثل سوآرز گازت میگیرمااا آخه منم گاز گرفتنم خوبه 😂😂😂😂 

هرحاجتی از خدا بخواید بهتون عطا میکنه کافیه فقط دلت وصل شه... میدونستی خدا خیلی جیگره خدا نفسه.خدا عشقه ... وصل شدن دل کار سختی نیس فقط یقین و ایمان قلبی به حاجتی که از خدا میخوای داره... گاهی وصل شدن از طریق شهدا ازطریق ائممه و گاهی یه لرزش دل کافیه به استجابت برسی. بخدا محاله بخوای و نشه... محاله ارزو کنی و نشه... میخوای باهم امتحان کنیم... خدا ته معرفت و عشقه. باورش کن به خدا گمان نیک برید با هرگمان و فکری که بخدا داشته باشید خدا با همون گمان و فکر و ذهن بشما نگا میکنه.. .. راستی دوستای گلم امام زمان خیلی چشم انتظاره.. وقتی واسه فرجش هرلحظه دعا میکنید مولا جلوتر از شما دستشو میبره بالا و برای فرج مشکلات و حاجتتون دعا میکنه ...وقتی خیلی یجایی گیر کردید خیلی گرفته شدید خیلی غم اومد بسراغتون ..کافیه امام زمان رو به چشم انتظاریش قسم بدید بگید بحق فرجت که چشم انتظارشی ..فرجی کن تو کارم مولا جان 😍😍 اشک بریز و حاجت دلت رد خور مستجاب میشه...🌺 خدارو تو اون لحظات قسم بدید به یعقوب نبی در فراق یوسفش بگید خدایا پیغمبرت پیامبرت بود دوری یوسفِش نابیناش کرد من که بنده تم چطور تحمل کنم و حاجتمو روا نکنی ... بگو 11 فرزند داشت ولی یه یوسفِشو ازش گرفتی 30 سال تو فراق یوسفش اشک ریخت ... خدایا منو از امتحان و گرفتاری نجاتم بده و حاجت دلمو عطا کن و شادم کن مثل یعقوب نبی که چشم و دلشو به جمال یوسفِش شاد کردی😍😍😍 دوستان با هر پیغمبری با هرائممه و شهدایی باید به زبون خودشون و با هرچیزی که امتحان شدن باید حرف بزنیدتا رد خور نداشته باشه حاجت دلتون ... اونوقت استجابت نزدیک میشه.😍😍 حضرت محمدص فرمودندخدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بیخبر نمی پذیرد.🌺
عزیزی انشالا بحق موسی بن جعفر که باب الحوائجه هیچ وقت غم نبینی...و پشت تمام مشکلات و حاجت هات امضای ...

چقدر شما مهربونی آخه 😭😭😭😭💕💕💕به حق این لحظه بهترین تقدیرها که همانا عاقبت بخیری هست رو برات آرزو میکنم .... ممنونم خیلی ممنونم .. 

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2731
چقدر شما مهربونی آخه 😭😭😭😭💕💕💕به حق این لحظه بهترین تقدیرها که همانا عاقبت بخیری هست رو برات آر ...

عزیزم هیچوقت ناراحت  نشو ..باشه ابجی ... یادت باشه خدایی که خالق غم هست خالق شادی هم هست .. 

البته خدا همیشه خیرو شادی بنده شو میخواد حالا گاهی به دلایلی امتحانی یا ازمایشی واسه بنده ش میفرسته یا بنده ش در اثر یه خطا خودش دچار غم میشه... ولی ابجی یادت باشه خدا خیلی هواتو داره ..خدا انقد دوستت داره که هر لحظه پیته ..چنان صداش کن و ازش بخواه که حال دلتو خوب کنه که خودت باور نکنی یهووو چجورشد 

همیشه یادت باشه و بگو ..این نیز بگذرد.. 

غم ماندنی نیس .. پس اعصاب و جوونیتو با غم نازاحت نکن ..بگو یه روز میری خیلی زود منم بشادی میرسم... ای غم ای مشکل وقتی خدا و ائممه ی من انقد بزرگن تو هیچی 

وقتی غم بهت رجوع کرد یادت بیفته تو کربلا به امام حسین چی گذشت ... و بعدش به حضرت زینب و اسرا چی گذشت... 

قطعا اروم میشی و دلت قرص ... 

عزیزم ذکر صلوات و استغفرالله ربی و اتوب الیه ... حاجت روا میکنن وارزووهارو روا ... زیاد بگو ..برای امام زمان و مادرشون و حضرت زینب 

انشالا حاجت دلت روامیشه 😍😍😍