2737
2734
عنوان

نهار چی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://uupload.ir/files/thqn_screenshot_2021-03-05-12-52-21-618_com.miui.gallery.jpg سبزی پلو با ماهی البته الان فقط ظرف های نشسته ش مونده که دارم با خودم کلنجار میرم که پاشم بشورم😩

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2731

پیتزا ترکیبی فیله سوخاری با پپرونی و سس مایوپینو + سالاد فصل + دلستر انگور جا همگی سبز 😘😋

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
میشه طرز تهيه خورشت کدو رو بگید؟ 🧐

حتما عزیزم، البته سخت نیست ها مثل خورشت بادمجونه اگه دوست داشتی با گوشت باشه که گوشت و با پیاز تفت میدم ادویه میزنم و چندتا گوجه میریزم یکم نرم که شد آب میریزم تا میپزه کدو رو سرخ میکنم وقتی گوشت پخت بهش اضافه میکنم ولی من امروز بدون گوشت درست کردم و لوبیا سبزم ریختم توش چون باردارم از گوشت خوشم نمیاد، این روشم کدو رو سرخ کن بذار کنار پیاز رو سرخ کن یکم که رنگ گرفت لوبیا سبزم بریز توش باهم سرخ کن و ادویه بزن و باز گوجه چندتا بریز له که شد آب بریز کدو رو اضافه کن بذار بپزه .. سعی کن توی خورشتا از گوجه استفاده کنی بجای رب

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
https://uupload.ir/files/thqn_screenshot_2021-03-05-12-52-21-618_com.miui.gallery.jpg  سبزی پلو ...

لم بده واسه خودت بعدا میشوری😄

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜