2726
عنوان

شوهر شدیدا کم حرف و عصبانی بودن من

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 34 پست
خودم شاغلم خریدم 

پس بیخیال عزیزم چون این که شوهرت کم درامده تقصیرش نیست موقعیتش این جوره اما خب میتونست یه هدیه ای بیاره

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همش غر و بحث و انتقاد ازکارا و رفتارای بقیه😔😓

خوب خودت دقیقا مشکلت رو میدونی دیکه

کارهای بقیه رو تقصیر شوهرت ندون اون بنده خ ا تقصیر نداره مامانش یادخانوادس چه کار میکنن

غر و بحث دائم کار رو به جاهای باریک میکشونه که کوچکترینش ساید حرف نزدن باشه

این حرف نزدن عقده ایجاد میکنه 

شما هم باید سعی کنی با یه سری چیزا کنار بیای

زندکی بال و پایین داره باید تحمل هم داشته باشی

چند وقت رو خودت کار کن سعی کن غر نزنی اگر زدی خودت رو جریمه کنی بیشتر محبت کنی 

فقط از خودتون دوتا و آرزوها کارهاتون و هدف هاتون حرف بزنید نه از خواهر شوهر و مشکل مالی و فشارها 

یه کم بیشتر تحویلش بگیر 

تو همون سکوت چند وقتی یه بار کنارش بشین یه فیلم ببین حالا اولش شاید یه کم نمایشی بشه ولی تلاشت رو بکن یه وقتایی حرف نزن بزار اون یه جیزی بگه و بپرسه نذار سردی به وجود بیاد شما هنوز اول راهی 

نذار تحت فشار و عقده زندگیتون داغون شه

منم از همینا اتیش میگیرم اینکه خانوادش خیلی کوتاهی کردن 

به نظرم اینو بپذیر که از اونا توقع نداشته باشی یا با شوهرت صحبت کن بگو که روز زن و تولد و زایمان  توقع کادو داری.    منم شیش سال برام چیزی نخرید امسال که اخلاقش بهتر شد گفتم بهش  لونم صد تومن واسه روز زن داد منم برای روز مرد براش گل گرفتم تامام 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
2728