2737
2734
عنوان

کسی نمیدونه این چه حشره ایه؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 27 پست
یک نوع سوسک آفت هست .حتما باید آفت کش بزنین .دوروبرتون گیاه زیاده؟

نه والا ولی یبار من جوپرک گذاشته بودم تو گاز کلی ازاین حشره زده بود که همه رو ریختم بیرون و سم زدم و بعدم دیگه تموم شد قضیه واسه خیلی وقت پیشه. بعدم من میگم اگه تو وسایلای من بود چندروز طول میکشید حتما تا جمع بشن دیگه ولی اینا از همون شب اول نمیذارن بچم بخوابه

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید موقعی که بارتونو میاوردن ساس افتاده

اخه وسایلامو از راه دور نیارودم. از خونه بغل دستی اومدیم اومدیم اینجا. از بالن خونه مون وسایلارو دادیم طبقه سوم با طناب کشیدیم. ولی این خونه مستاجر قبلیش تو بالکن خونه کبوتر ساخته بوده صابخونه اومد همه رو خراب کرد میترسم ازاونجا چیزی اومده باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2728
نه والا ولی یبار من جوپرک گذاشته بودم تو گاز کلی ازاین حشره زده بود که همه رو ریختم بیرون و سم زدم و ...

استارتر اگه لک خون رو لباس باشه ساس هست  اگه نباشه کک هست!! 

کک می ره تو لباس و همونجا تو درزها مخفی میشه!!  سعی کنید یه مدت لباس رنگ روشن بپوشین!!  هر لباسی که مشکوک بودین دربیارین و ۲۴ ساعت بزارین تو تشت پر آب تا زیر آب بمونه!!  کک بعد ۲۴ ساعت خفه می شه و می میره!! 

کک تو پتو و ملافه هم ممکنه برود!! 

کک اصلا تو غلات.و جو و برنج و .. نیست چون کک از خون تغذیه می کنه و معمولا از گربه و سگ و جانوران اطراف انتقال پیدا می کنه!!

حتما هر بار جارو بزنید و چند بار هم سمپاشی کنید!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
اگه همونجا جاش باد نکنه ولی وقتی بخارونه باد کنه دورش بازم ککه؟ 

ببین اون جاهایی که گزیده رو با خودکار آبی دورش خط بکش چون معمولا جای گزش هر بار شدید میافته به خارش و مدام شک می کنی که این گزش جدید هست یا نه!!!  و این شک و استرس بدجور اعصاب آدم خرد می کنه!!  گاهی اوقات جای گزیدگی حتی یک هفته بعد میافتاد به خارش و چون دورش با خودکار دایره کشیده بودم می فهمیدم این گزیدگی قدیمیه و تو این لباس جدیدم کک نیست!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
ببین اون جاهایی که گزیده رو با خودکار آبی دورش خط بکش چون معمولا جای گزش هر بار شدید میافته به خارش ...

اره دقیقا منم همین مشکلو دارم همش میگم این جدیده یا ن حتما امتحانش میکنم گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2738
استارتر اگه لک خون رو لباس باشه ساس هست  اگه نباشه کک هست!!  کک می ره تو لباس و همونجا تو ...

اخه من همین پنج شیش روز پیش همه پتو ها و تشک هارو شستم و بعد اومدیم این خونه که تازه پهن کردم از رو بند لباس برداشتمش به این زودی مگه ساس میکنه حالا ساس ام کنه همون شب اول که اونهمه نیشش نمیزنه بچمو که نه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
اخه من همین پنج شیش روز پیش همه پتو ها و تشک هارو شستم و بعد اومدیم این خونه که تازه پهن کردم از رو ...

ربطی نداره به شستن یا نشستن!!!  شاید خونه جدید کک داشته!!  شاید یه گربه بدنش کک داشته از کنار پتو رد شده و کک پریده رو پتو!!  شاید بچه ات به حیوان خونگی همسایه دست زده بوده و ... 

اون چیزی که الان مهمه فقط مبارزه سریع با این حشره هست!!

اخه من همین پنج شیش روز پیش همه پتو ها و تشک هارو شستم و بعد اومدیم این خونه که تازه پهن کردم از رو ...

کک خیلی نامرده!!!  احتمالا حسابی گشنه بوده و رفته سراغ بچه که از همه پوستش نازکتره!!!!

ملافها رو اگه می تونی دربیار و ببر بیرون بتکون!!  یا آفتاب کن!!  

لباس هایی که این چند روز پوشیده رو بزار ۲۴ ساعت زیر آب بمونه!!  تا اگه کک داخلشه خفه بشه و بمیره!!

ملافها رو اگه می تونی دربیار و ببر بیرون بتکون!!  یا آفتاب کن!!   لباس هایی که این چند رو ...

حتما همینکارو میکنم گلم خیلی ممنون بابت راهنماییت. ایشاا... که ریشه کن بشن. بازم ممنونممممم ❤️❤️🌹😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘