2737
2734
39هفته ن خیانت نمیکنه

جدی؟؟؟؟؟خیانت نمیکنه؟؟؟

وااااای ینی هنوز ۱۱ هفته ی دیگه باید این جقله رو بکشونم با خودم؟؟؟ گفتم ایشالا ۳۶ میاد دیگه راحت میشم 

نمیدونی چند کیلوومیشه ایشالا؟ خیلی نگران وزنشم همش میترسم کم وزن باشه و زود مریض بشه

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
عزیزم ،من اون چیز که گفتم ،درست متوجه نشدین،این حس رو ارواح به کسی نمیدن،منظورم این بود ارواح نزدیکا ...

خواهر من چاکراهاشو باز کرده

حتی با همزادشم ارتباط گرفت

روح مادربزرگم خیلی میره پیشش وتو خواب باهاش حرف میزنه

مثلا بهش گفته بود مامانت چه خبرشه انقدر میخوابه بهش بگو

البته خودش قبل خواب به همشون میگه نیاید تو خوابم ولی انگار زیاد گوش نمیدن

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روح ،یکی از فرشتگان بوده،؟

آره دیگه تو نت بزن توضیحاتش هست

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  
خواهر من چاکراهاشو باز کرده حتی با همزادشم ارتباط گرفت روح مادربزرگم خیلی میره پیشش وتو خواب باهاش ...

کلا ارواح همیشه کنار ما هستن،اونایی که خوبن خیلی زیاد ب ما کمک میکنن،بعضیا هم تو برزخ گیر کردن بخاطر اعمالشون ،نمیتونن بیان

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
2731
میترسم 😂

خخخ چرا

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
کلا ارواح همیشه کنار ما هستن،اونایی که خوبن خیلی زیاد ب ما کمک میکنن،بعضیا هم تو برزخ گیر کردن بخاطر ...

مادربزرگم با اینکه نزدیک ۳۰ ساله فوت کرده انقدر به همه کمک میکرده هنوز که هنوزه اونایی که میشناختنش مارو میبینن میکنن خدا رحمتش کنه خیلی خوب بود

انرژیت مثبته  در کل حسم میگه مهربونی

قربونت

میتونی بگی ب عشقم میرسم؟

هرچی حس میکنی و بگو ناراحت نمیشم گلم

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره