2737
2734
عنوان

مادر شوهرم چه اخم و تخمی کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 50 پست

هیچوقت فکر نکردم که کمک به مادر همسرم کلفتی محسوب بشه. البته ایشون توقع خانه تکانی از من ندارند چون برای خودم هم انجام نمی دم. اما اینکه هر کمکی رو از مادر شوهر بخاطر اینکه اسمش مادر شوهر هست دریغ کنیم به دور از انصاف هست. مادر همسرم مدتهاست رانندگی نمی کنند و پدر همسرم هم از اول خیلی حوصله خریدهای زنانه رو نداشتند برای همین علیرغم اینکه شاغل تمام وقت هستم حتما برای خریدهای ایشون وقت می گذارم که هر جا دوست داشتند ببرمشون. الان باید فکر کنم راننده شخصی ایشون هستم؟! بیچاره ها زحمت کشیدند و بچه بزرگ کردند که یه روزی عصای دستشون باشند نه اینکه فقط پسرشون خوبه و در خدمت ما باشه پدر و مادرشون هم دور از جون به جهنم؟! کمی منصف باشیم

دقیقاااا  مادرشوهرم ازبس من خوبم روش نمیشه بهم کنایه بزنه گاهی هم بد میشه از خواهرشوهرام یاد گ ...

آفرین عزیزم چه خانوم هستی😍ایول دمت گرم 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه مادر شوهرایی دارید ببدبخت مادربزرگ من تازه وقتی میاد شهرستان گوسفند می کشه زنداییم رو دعوت می کنه ...

یعنی تقریبا ۱۵ کیلو طلا واسش خریدین؟😃

گروه سبز💚 وزن اولیه ۵۳.۵ 💚 وزن هدف ۵۲ 💚 
2728
یعنی تقریبا ۱۵ کیلو طلا واسش خریدین؟😃

کلی مدال و اینا داره کلی سرویس و ...

تمام سرمایشون رو دادن به این 

خانم راضی نیست هنوز کاشکی هم چیز خوبی بود .

داییم وکیل و...

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه