2726
عنوان

داستان زندگی من (6)

| مشاهده متن کامل بحث + 125190 بازدید | 538 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا حالا که رفته به درک که رفته

فقط مغزم در جواب این چرا داره آتیش میگیره

من کارم از قلب گذشته

من منطقم درد میکنه

منطق درد گرفتم

با عقل جور در نمیاد

اون از عشقش، این از بدترین کاری ک میشه با یه انسان کرد

و اونو در خماریه جواب سوالی ک حقشه بدونه گذاشت..

مرسی از این جمله ی قشنگت عزیزم بهترین جمله ای که در وصف من میشد گفت . قابل توجه اونایی که میگفتند چقدر از پدر بچه ت تاپیک میزنی !

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2728
انشالله ک عاقبت بخیر بشیم خواهر عزیزم😘😘🌼

واییی تموم شدیعنی این همه خوندم اخرش سرسری تموم کردی

اگه پستی گذاشتم که ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید بعضی وقتا آدم تویه لحظه از رو عصبانیت نمیدونه چی میگه دقیقا مثل خودم .

میدونی آنید جان تا حالا تاپیکتو توی پربازدیدها ندیده بودم و فکر کنم اولین باره پربازدید میشه ولی اگه چندبار پربازدید بشی به این قضاوت های نابجا و حرف ها و تهمت ها و ... عادت میکنی و به قولی پوست کلفت میشی . من که هرتاپیکی میزنم قبلش دعا میکنم پربازدید نشه که درآرامش دوستانی که همیشه پیگیر ماجرای من بودن بیان داستانمو بخونن نه یه عده که اصلا نمی دونن چی به چیه فقط میان می خوان آدم رو بکوبن و برن که فقط ثابت کنن ما بهتریم ....

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

اینو یادم رفت که بگم در بهترین حالتش هم بعد از کلی که وقت گذاشتین و داستانتونو گفتین و به انتقاداتشون جواب دادین تاپیکتونو میترکونن ....

لایکم کنید لطفا

God     i heard you. Just be patient press for more                                                                                💜💜💜                                                  صداتو شنیدم، فقط صبور باش                                    فرستنده:خدا                                                                                      ✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️ ✳️          شهزاده رویای من شاید تویی                                     اون کس ک شب درخواب من آیدتویی توووو               ازخواب شیرین ناگه پریدم اوراندیدم دیگرکنارم بخدا      جانم رسیده ازغصه برلب هروز وهرشب درانتظار بخدا                 کاشکی دلم رسوا بشه دریابشه این دوچشم پرآبم روزی ک بختم وابشه پیدا بشه اون ک اومد تو خوابم      می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش                           می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش

@خانوم_کدو   ❤️

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
اره خدایی نکرده تعریف از خود نباشع ولی من نماد صبر و حوصله ام 😂😂 نماد دهماااا به نماد یکا برنخ ...

تبریک میگم بهت عزیز دلم آفرین🤩🤩🤩🤩🤩

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏