2726
ببخشید میگن برا طلسم برا مادر شوهر برا رابطه 

متوجه نشدم عزیزم؟

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم برا همه چی میرن پیش دعا نویس 

اره واسه هر چیزی که ادم فکرشو هم نمیکنه میرن پدل میدن دعا میگیرن 

اینا اصلا حالیشون نیست خدا چیه

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
2728
اره واسه هر چیزی که ادم فکرشو هم نمیکنه میرن پدل میدن دعا میگیرن  اینا اصلا حالیشون نیست خدا چ ...

اره بخدا بگو ببخشید رو خودتوکار کن مشکلت حل میشه

وقتی تموم چیز زندگیشو میگه برا دعا نویس اونم ک پیامبر ک نیستن شهوتی میشن ی کارای میکنن.دیدم ک میگم 

اره واسه هر چیزی که ادم فکرشو هم نمیکنه میرن پدل میدن دعا میگیرن  اینا اصلا حالیشون نیست خدا چ ...

گناه کبیره است وچه طلسم مثبت وچه منفیش.  فقط دعاهای قرآنی و شرعی مجازه   

بیشعر توضیح بده

برقهامون میره وسایله خونه خراب میشه هربار که خواستگار میاد یه بلایی تو خونه میاد.😢آخرین بار دوهفته پیش بود

این دفعه حرز امام جواد رو داشتم.ولی موقع چای رختن دسته مامانم سر شد سابقه نداشت.لیوانهای سینی مثل زلزله بهم میخورد .ومن باراولم نبود واسترس نداشتم و با اون سینی ولیوانها قبلا هم پذیرای کرده بودم ولی عینه زلزله لیوانها به هم میخورد و 

بدترین قسمت نزدیکه پسره چایو رو بردم حس کردم یه چیزی داره سینیو از دستم داره برمیگردونه وسینیو محکم گرفتم.

وپسره اومد تو اتاقم نیم ساعت باهم حرف زد وموقع رفتن گفت سوالی ندارید گفتم نه که پاشه ده الی یه ربع به زمین میخکوب شده بود نمیتونست پاشه.

ومجدد اومد تو سالن نشست  وبیست دقیقه هم اونجا میخکوب شده بود .وپسره فِرضی هم بود. 

طلسم نمیگیرم. گناه کبیرست و بعدا جن تو خونه ادم میاد وادمو بدبخت میکنه .از راه قرآنی ومذهبی دارم اقد ...

ان شاءالله جواب میده.۰۹۰۲۳۷۸۷۰۳۸ شماره خانمیه که مذهبیه و استخاره و فال قرانی میگیره شاید بتونه کمکت کنه پول زیادی هم نمیگیره

خدایا شکرت