2726
عنوان

خواب عشقمو دیدمممم😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بیدار که شدم کلی دپرس شدم ولی بعدش با خودم گفتم خدارو شکر حدااقل تو خواب دیدمش

وای اره خیلی بده

ان شالله ک ارزوهات تبدیل ب خاطره بشن.و سری بعد ک خواب دیدی و بیدار شدی دیدی خواب بوده حسرت نخوریو فقط 

از این پهلو ب اون پهلو بشی ببینی خودش کنارت خوابیده و بهش رسیده باشی 

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
ذهن وروح انسان...همیشه..باعث میشن ادمها خیلی چیزهارومرور کنن.وهیچ وقت فراموش نشن..

تیلی بده منم خواب مجردیمو میبینم دلم میگیره 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2728
اخی خیلی بده  یسری خوابها..پریشونه.بی تعبیراما..مزاحم...بعضی خوابها هم واقعین.بعضیها رویایی

اره واقعا من خواب زیادمیبینم 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
وای اره خیلی بده ان شالله ک ارزوهات تبدیل ب خاطره بشن.و سری بعد ک خواب دیدی و بیدار شدی دیدی خواب ب ...

چ دعای قشنگی..مرسی 🧡🧡🧡الهی امین

ببخشید میشه درخواست بدم یه چیزایی رو تو پیوی برات بگم؟اخه اینجا نمیشه

برنامه های من برای ۱۴۰۰💖قبولی کنکورم ،با قدرت ،با نهایت توان تلاش میکنم تا رشته دلخواهم(هوشبری)قبول بشم و مهر ۱۴۰۰ رشته و دانشگاه دلخواهم باشم💖....کلی ورزش و ساختن یه هیکل عالی تا اخر ۱۴۰۰💖🤭....متکی بودن به خودم،کنار گذشتن زود رنجیم،قوی شدن و قوی موندن💖گواهینامه گرفتن💖یادگیری زبان انگلیسی💖کلی کتاب جدید خوندن💖....به امید خدا و با تلاش خودم همه ی این کار هارو در سال ۱۴۰۰ به عالی ترین نحو انجام میدم💖....           خدا با منه همیشه💖
چ دعای قشنگی..مرسی 🧡🧡🧡الهی امین ببخشید میشه درخواست بدم یه چیزایی رو تو پیوی برات بگم؟اخه این ...

اره گلم 

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
خواب زیاددیدن خوب نیست..البته خیلی هم تعبیرنداره...مثلا درمورده چیه

گاهی خواب میبینم مشهدم گاهی خواب دوس پسر دوران مجردی کلا زیاده

یکم عذاب وجدان دارین..وهمینطور پشیمون هستین...

اره