2726
خب میگن اینا فیلمهای ساختگی تو سطح خود زمین هست البته همه اینا شنیده هاست من خودم دوست دارم از منا ...

وقتی یه عده کرونا رو که به عینه دارن میبینن داره میتازونه قبول ندارن اونوقت توقع داری بحث به این پیچیدگی رو قبول داشته باشن؟ 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب میگن اینا فیلمهای ساختگی تو سطح خود زمین هست البته همه اینا شنیده هاست من خودم دوست دارم از منا ...

عزیزم ناسا لایو گذاشت از سفربه مریخ 😑

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
2728
یه کانال تو ایتا هست راجع به زمین تخت گرایان

زمين تخت اساسا مشكل بزرگي داره اونم ميزان جاذبه بايد دركناره هاي يه زمين تخت بيشتر باشه كه اب اقيانوسها نريزه توي فضا اگه زمينم مثل كاسه تصور كنن  اينبار جاذبه درمركز بيشتر از كناره هاست كلا نظر چرنديه 

این جور آدما (زمین تخت گرایان و ...) چرا پول حمع نمیکنن برای ی نفر به عنوان نمایندشون بلیط سفر ماه را بخرن بره ببینه بیاد به بقیه بگه آره یا نه فقط میشینن دلایل بی اساس به خورد مردم میدن 

یادش بخیر دوسال پیش یه شاهزاده عربستانی اینو گفت چقدر بهش خندیدیم گفتیم اوسگوله حالا شما الان باور ک ...

خیر

گفنم میخوام تحقیق کنم و لطفا مودب باشید

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
چ سودی براشون داره دروغ بگن؟!

اره منم اینو ازشون پرسیدم هیچ جوابی ندارن!

مثلا میگن همش ناسا توطئه میکنه و فلان و با خباثت گفته الکی زمبن گرده! گفتم خب به چه دردش میخوره بگه زمین گرده؟ برگشت مثل پشمک منو نگاه کرد فقط😐

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

انسان با جسم مادی چی میگه این وسط 😁

این همه میرن ایستگاه فضایی و برمیگردن خارج از جو زمینه دیگه. 

اگه میخوان بگن انسان به ماه نرفته باید یه توجیه دیگه بیارن. وگرنه خارج از جو زمین که زیاد رفتن و برگشتن

نه من تا خودم نرم اونجا باور نمیکنم😂

ای دوستان که میگن زمین تخته مدرکی هم دارن یا فقط حرفه؟ هیچ مدرکی ندارن عزیز . ولی گرد بودن زمین رو حتی عکس و فیلم هست  

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
عزیزم انجمن زمین تخت گرایان کلا یه گروه کاملا چرند، خرافاتی و بی اساسه که یه سری چرت و پرت شبه علمی ...

بله لطفا برام بفرست

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
اره منم اینو ازشون پرسیدم هیچ جوابی ندارن! مثلا میگن همش ناسا توطئه میکنه و فلان و با خباثت گفته ال ...

مثل يه عده كه ميگن توي واكسنها ميكرو چيپ گذاشتن انسانها رو رديابي كنن فكر كن مثلا رد خاله اقدس رو بزنن چندبار رفته خونه همسايه يا بقالي 😂