2737
2734
عنوان

نانازهستم .عکس و فیلم روز مرد 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 81417 بازدید | 740 پست
دورت بگردم من گل من 💋💋💋💋😻😻😻😻😻😻 لطف داری فداتشم  💋💋🤩🤩🤩🤩😚😚😚⚘💐 ممنون از حس ...

ممنون بانو جان

سرچ که زدم کلید install رو بزنم؟

انگاری یوتیوب نرم افزارهای رقص رو داره

ممنون بانو جان سرچ که زدم کلید install رو بزنم؟ انگاری یوتیوب نرم افزارهای رقص رو داره

فداتشم خانوم گل😍😍😍😍💖💖💖💖💖

برا من اینجوری نیس عزیزم 

دقیق نمیدونم گلم چون فی لتر .شکنم . کار نمیکنه نمیتونم برم یوتیوب 

وگرنه برات شات میفرستادم 💗💗💗💗💗😚⚘

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون بانو جان سرچ که زدم کلید install رو بزنم؟ انگاری یوتیوب نرم افزارهای رقص رو داره

عزیزم کانال کلیپکده 11 توی تلگرام هست انواع آموزش رقص ازهمه دنسرا داره عالیه ازمبتدی تاپیشرفته. امیدوارم خوشت بیادومنم دعاکنی

2728
عزیزم کانال کلیپکده 11 توی تلگرام هست انواع آموزش رقص ازهمه دنسرا داره عالیه ازمبتدی تاپیشرفته. امید ...

ممنون گلی 🌹

خدا خیرت بده ❤

خیلی پیگیرشم 

اینو زدم @کلیپکده ۱۱

ولی پیداش نکرد

بازم ممنون عزیزم انشالله همیشه شاد و پرانرژی باشی❤❤💕💕🌹🌹

فداتشم گلم کاری نکردم 💗💗💗💗💗💗

همچینن شما دوست عزیزم 😘😘😘😘😘🌹

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️