2737
2734
عنوان

کسی هست طبیعی زایمان کرده پشیمون باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 126 پست
مامانم میگه طبیعی بهتره حالا نمیدونم برا اون خوب بوده شاید ولی نظرات اینجارو ک خوندم ۴ستون بدنم ...

اتفاقا مامان من ۶تا طبیعی زایمان کرده بمن میگه حتما باید سزارین بشی

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
چرا باید بزرگنمایی بکنه؟مادر خودم طبیعی زایمان کرده افتادگی مثانه داره،یه چیزی توی طبیعی قطعیه اونم ...

افتادگی ها مربوط به شلی عضلاته ممکنه کسی اصلا باردار نشده باشه اما افتادگی داشته باشه

شما مثلا اپاندیستو عمل کنی پنج سال بعد همچنان همیشه درد داری جایی که بخیه خورده ؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افتادگی ها مربوط به شلی عضلاته ممکنه کسی اصلا باردار نشده باشه اما افتادگی داشته باشه  شما مثل ...

حرفاتون خنده داره،چطور اون افتادگی عضله قبل از زایمان طبیعی وجود نداشته ولی الان هست،مامان من قشنگ برام توضیح داد که بعد از زایمان به دلیل وزن بالای بچه و زور زدنای زیاد و تزریق آمپول فشار هم افتادگی مثانه گرفته هم بواسیر و بیرون زدگی مقعد،دیگه از مامان آدم راستگوتر که وجود نداره

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
2728
من شنیدم ب هر کی هرکی اجازه سزارینو نمیدن! یا اختیاری؟چجوریه بلخره!

والا بستگی به شهرتون داره،کرج و تهران سز اختیاری تو بیمارستان خصوصی براحتی انجام میدن،۱۰میلیون هم هزینشه

حرفاتون خنده داره،چطور اون افتادگی عضله قبل از زایمان طبیعی وجود نداشته ولی الان هست،مامان من قشنگ ب ...

حرفم خنده دار نیست علمیه منتهی شما علم رو قبول ندارین 

ازکجا میدونین وحود نداره؟!معاینه شدن قبل از زایمان سونو شدن ممکنه افتادگی رو داشته باشن و اصلا فرقی نداره چطور زایمان کنین از به سنی به بعد به خاطر شلی عضلات و‌ورزش نکردن خانوما به طور طبیعی دچار افتادگی ها میشن

سنتو افتادگی میده ؟! 

من با رفرنس کتاب و تحقیق جهانی حرف زدم حالا شما میتونی قبول کنی میتونی قبول نکنی

حرفم خنده دار نیست علمیه منتهی شما علم رو قبول ندارین  ازکجا میدونین وحود نداره؟!معاینه شدن قب ...

حرفاتون نه تنها منطقی نیست اصلا علمی هم توش دیده نمیشه اون زور زدنای زیادی واسه زایمان طبیعی هزارو یک درد و مریضی به بدن مادرم وارد کرد،بی جهت از زایمان طبیعی دفاع نکن اول تایپک هم گفتم متعصب نباش هرچقدر پول بدیم همونقدر آش میخوریم با ۳۰۰تومن براحتی میشه طبیعی زایمان کرد ولی واسه سزارین ۱۰میلسون باید پرداخا