2726
ببخشیداااا.من دیدم از بس حالم بد شد بالا اوردم یهو

دست و پام یخ کرد بی جون شدم . دوتا بچه دارم میمیرم این صحنه رو میبینم . نابود میشه ادم ‌ فک میکنیم میگیم دوتا بچه مرده 

ولی در واقع پدر و مادره هم همراشون میمیره دیگه .

ب نظرتون چی بنویسم توی امضام؟🤔
دست و پام یخ کرد بی جون شدم . دوتا بچه دارم میمیرم این صحنه رو میبینم . نابود میشه ادم ‌ فک میکنیم م ...

پدره دیگه جیگر مادره از حلقش درنیاره خوبه

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی تو اتیش نسوختن؟؟؟؟؟؟؟؟؟باخفگی مردن؟

ن ببین تو آتیش قوی دود فوق‌العاده غلیظ تولید میشه، دیگه اکسیژن نیست خفه میشن، بعد جنازه شون میسوزه

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
2728
پدره دیگه جیگر مادره از حلقش درنیاره خوبه

والا اون مادره دیگه خودشم راضیه ب این ک یکی زجرص بده یکی ازش انتقام بگیره . اصن یکی بکشش . با تمام وجود این چیزا رو حس میکنم و میترسم .بخدا حالم ریخت بهم . وای اصلافکرشم درد اوره. 😥😥😥😥😥😪

اره واقعا بده برای ما که اتفاق افتاد ما روز عید خونه آتیش گرفت تنها شانسی ‌که آوردیم خودمون تو حیاط ...

خدارو شکر کنید برای کسی اتفاقی نیفتاده.من خواهرمو تو بچگی بخاطر اتش سوزی لعنتی از دست دادم

لطفا گزارش بزنید تا پاک بشه . اگه لغو کاربری نمیشه . خیلی وارد ب سایت نیسم ک بدونم با گزاش لغو کاربر ...

چرا؟

چرا؟

خب کسی دیگع نبینه . ممکنه ی خانم بازدار ببینه و طوریش نباشه . ولی یکی دیگه ناراحتی قلبی فشاری چیزی . یا این طور اتفاقایی براشون پییش اومده باشه دوباره براشون یاد اوردی میشه و جقد سخته. من خودم ب شخصه اولشو ک نگاه کردم بدنم یخ کرد حالم ی طوری شد اصلا نمیخوام ب یاد بیارم 

کودکیمم ی خدابیامرزی سوخته بوده دیدم ی کمی از اون اتفاق یادمه . و اینکه الان بدام یاداوری شده ‌.هر چند خیلی خوب ب یادمون اوردید ک همیشه مواظب باشیم ‌....

خب کسی دیگع نبینه . ممکنه ی خانم بازدار ببینه و طوریش نباشه . ولی یکی دیگه ناراحتی قلبی فشاری چیزی . ...

من ک تو عنوان نوشتم صحنه دلخراش داره باردارا نیان، چرا اومدی و نگاه کردی ک اذیت بشی؟

شما از این منظر نگاه میکنی من از منظر دیگه، عمدا فیلمو گذاشتم تا مادرا ببینن و بیشتر ب فکر بچه هاشون باشن تا ان شاء الله این اتفاق برا هیچ کسی نیوفته