2410
2553
عنوان

بچه ها هفته ۶ هستم رفتم دکتر گفت هیچی تشکیل نشده

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 34 پست
امیدوارم که به زودی زود مشکلت رفع بشه و نی نیتو بغل کنی.قابل نیستم اما من هربار کهدبچه مو شیر میدم م ...

مرسییی عزیز دلم شاید به خاطر دل شما خدا با منم مهربون بشه

وای خدا کنه  بیچاره شوهرم اونقدر حالش گرفتس با این حال میخواد بهم دلداری بده  اونم میبینم ...

ببين تو كارايي كه من بهت ميگمو انجام بده و بسپار به خدا. منم سر اولي مثل تو بودم دكترم خيلي نا اميدم كرد گفت رشدي نكرده ولي خداروشكر الان پيشم خوابيده...ببين تو خوب خوب استراحت كن سفيده ي تخم مرغ زياد بخور... دوغ درست كن بخور توش نعنا هم بزيز...ژله زياد بخور خيلي زياد... پاچه گوسفند و قلم رو فراموش نكن خيلي زياد بخور همينطور ماهيچه... دو سه هفته همين كارارو كن بعدش برو سونو ببين چه تأثيري داره

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسییی عزیز دلم شاید به خاطر دل شما خدا با منم مهربون بشه

ديگه اين حرفارو هم نزن خدا خيلي دوستت داره و باهات مهربونه هر كاري مخصوصا مادرشدن سختي هاي خودشو داره تازه اول راهي با يه عالمه سختي و در نهايت شيريني وصف ناپذير

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
2720
وای خدا چه روزایی گذروندی کاش زودتر اتفاقای خوب بیفته برای منم هیچ تحملشو ندارمممممم 😭

خیلی بد بود حتی به شوهرمم نگفتم ک روحیشو از دست نده ولی الان خداروشکر ۳۴ هفته ام و چیزی نمونده ایشالله توام مث من میایی از تجربیات این روزات میگی