2733
2734
عنوان

تو یه دورهمی این رفتاری که دختر داییم با شوهرم میکنه طبیعیه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 42 پست
زیاد بوده میگم همش دائم درحال جلب توجه شوعره منه

خب بهش بفهمون خوشت نمیاد مثلا بگو فلان دوستم پیش شوهرم خودشیرینی میکنه چقد زنا پررو شدن اگه باشعور باشه جمع میکنه خودشو بااین حرف

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم شما حساسی. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
جمع هاتون زیادی صمیمی هست خب چه انتظاری دارین؟ قلیون جمعی؟

موافقم وقتی باهم قلیون بکشیم وصمیمی بشیم باید کارها یارفتارهای خیلی..... از قلیونم مهم نباشه

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
خب بهش بفهمون خوشت نمیاد مثلا بگو فلان دوستم پیش شوهرم خودشیرینی میکنه چقد زنا پررو شدن اگه باشعور ب ...

اونجوری بد تر میشه کامل میاد اذیت اسی میکنه رابطت کلا کم کن 

موافقم وقتی باهم قلیون بکشیم وصمیمی بشیم باید کارها یارفتارهای خیلی..... از قلیونم مهم نباشه

کاملااا درسته

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰