2737
2734
عنوان

ورزش دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 16869 بازدید | 140 پست
@کلمتهترکیده    

عصمت جان شمایی @کلمتهترکیده    

خوبی زهرام نی نیت خوبه من نمیام نی نی سایت خبری ازت نیس

شمارمو هنوز داری ؟ 

میخاستم بگم اون شماررو اگر داریش پاکش کنی چون دادم ب کسی دیگه شاید واتساپی چیزی نصب کرد 

عصمت جان شمایی @کلمتهترکیده     خوبی زهرام نی نیت خوبه من نمیام نی نی سایت خبری ازت ...

سلام نااااامرد خوبی دلم برات ی ذره شده پیام روخطت ندادم چون ازقبل بهم گفته بودی نی نیمم شکرخدا خوبه الان ۲۶هفته ام نی نیم دختره تو نی نیت خوبه پسره یادختر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام من خودم چون قبلا سقط داشتم ،دوباره باردار شدم سربارداری اولم خیلی اذیت شدم چون بارداریم پرخطر بود و بخاطر افزایش وزنی که دوران بارداریم داشتم خیلی افسردگی گرفته بودم ولی با ی سایتی آشنا شدم یادم نیس دقیقا اسمشون چی بود ماورا طب بود یا ی هچین چیزی پزشکم چون دوران بارداری من ی مدت خارج از ایران بود از طریق اون سامانه با من ارتباط داشت و برنامه ورزشی بهم میداد و هرچند ماه یکبار چون نزدیکتر میشد به زایمانم ورزشا سبکتری بهم میدادن که باعث شد هم زایمان بهتر و راحتری داشته باشم هم بخاطر ورزش روحیم خوب شد و افسردگیم از بین رفت و ی خوبی دیگه که داشت این بود این ورزشا دوران بارداری به لاغری بعد زایمانمم خیلی کمک کرد.