2733
2734
عنوان

تام بوی ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 60 پست
خب اشتباه گفتی اونی که بهش میگی دختر در اصل پسره و گرایش جنسیش به سمت دخترا باشه استریته .علم اینو م ...

خط اخر ترامرد مرده کیبورد ویرایش کرده موقع ارسال

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ن. ترنس به دوجنسه ها میگن. اونایی که تغییر جنسیت دادن. این ها از لحاظ روحی پسر و از لحاظ جسمی دختر ه ...

ترنس فقط از لحاظ روحیه و هیچ ربطی به جسم نداره

اگه فردا قراره زرتی بمیرم باید خنگ باشم دنیا رو جدی بگیرم 
هم جنس گراست🚶🏻‍♀️

نه 

مثلا یه دختر که ترنسه یعنی روحش پسره و مسلما یه روح پسر از دختر خوشش میاد پس اگه دقیق به مسله نگاه کنی هم جنس گرا نیست 

من چیزی نگفتم که بخواد ذهنیت کسیو نسبت به ترنس ها بد کنه.من فقط اون چیزی که از نظر علمی اثبات شده رو ...

یکم اطلاعاتت ناقصه یه کوچچچولو

نه  مثلا یه دختر که ترنسه یعنی روحش پسره و مسلما یه روح پسر از دختر خوشش میاد پس اگه دقیق به م ...

خب اون دختر روحیاتش پسرونست ولی در واقع جسمش و جنسیتش دختره و به دخترا گرایش داره که میشه هم جنس گرا

خب اون دختر روحیاتش پسرونست ولی در واقع جسمش و جنسیتش دختره و به دخترا گرایش داره که میشه هم جنس گرا

به ترنس ها با دید روحشون نگاه میشه نه جکسون چون جسمشون منسوخ 

2706