2726
عنوان

مامان بابام دندونامو ارتودنسی نمیکنن.اصلا خرجمو نمیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 6434 بازدید | 178 پست
الان دیگه رفتم خوندم  نخوندم چون بی ادبانه نوشته بودی من کی گفتم کار نکنه گفتم بچه ۱۸ سالگی ...

بی ادبی؟!! کدوم حرف من بی ادبی بوده؟!! لطفا بجای کل کل بالغانه صحبت کنیم! بنده کوچکترین بی ادبی نکردم 

من کی گفتم شما گفتی کار نکنه؟؟ یا از بیکاری خوشت میاد؟؟ عزیزم چرا از خودت حرف درمیاری اخه! 

18 ساله بچه نیست و توانایی کار کردن هم داره همونجور ک امثال من کار کردیم و اتفاقا هرچی زودتر بهتر.. منکه از 15 سالگی دلم میخواست کار کنم ولی کار مناسب یه نوجوون تو مملکت ما خیلییییی بندرت پیدا بشه.. اگه ازون موقع رفته بودم الان 4 سال جلوتر بودم, تو اکثر کشورا نوجوونا تابستونا میرن نیمه وقت یه کار ساده انجام میدن مسئولیت پذیری و زندگی تو اجتماع رو یاد میگیرن.. ولی اینجا متاسفانه ادم بزرگشم هنوز از مادر پدر پول تو جیبی میگیره و میگه وظیفه اشونه من بیکار بشینم گوشه خونه اونا بیارن بزارن جلوم.. خب انسان بالغ بخاطر خودش نباید کار کنه یعنی؟ حتی درامد کم باشه بهتر از هیچی نیست؟ 

درس سر جاش کارم سر جاش تفریحم سر جاش, ادم باید از جوونیش استفاده کنه وگرنه همینجوری هی بشینی ک پدر مادر و بقییه خرجتو بدن بعد ک سنت رفت بالا بفور بیوفتی و بخوای بری کار کنی سختته ک از صفر کاریو شروع کنی ک دانشجو یا فارق التحصیلای لیسانس دارن انجام میدن.. 

تقریبا تمام دنیا بجز چنتا کشور خاورمیانه ای همه ادما از نهااااایت دیگه 19_20 سالگی میرن سر کار دیگه این چه بحث عجیبیه من موندم والا 😃 بازم میگم هرکی هرجور صلاح خودشو میدونه ولی اینکه بگید اونی ک به وقتش رو پای خودش وایساده مجبور بوده انگار کار بد و انرمالی کرده دیگه خیلی عجیبه واقعا 😐😃  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم بابام میگه خرج اضافیه نمیبرمت 

حالا تو ک ارتودنسیه .من ی دندون توی فکمه .جراحی نکنم عفونت میکنه ولی میگع نه 😐😂

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜