2733
2734
عنوان

غربالگری اول

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 43 پست
هر طور شده امروز یه جا پیدا میکنم سونو رو میدم حالا آزمایش غلبارگری رو انجام ندادم مهم نیست

آزمایشم مهمه اصلا سونو و آزمایش چه آن تی چه انومالی مهمه چون آزمایش آن تی هم از نظر سندروم دان بررسی میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلش اینه که یه دور اخبار هم ممنوع اعلام کرد بعد دیدم مردم اعتراض کردن سریع که خودشونو خوردن گفتن ه ...

عزیزم من نزدیک به ده تا زن حامله تو آشنا و همسایه هامون هست شاید نزدیک به 7تا 8 تاشون غربالگری اول همه با مشکل سندرم داون بودن آخرم اومدن تهران با کشیدن آب دور بچه و 4 میلیون هزینه فهمیدن بچه سالمه

2731
عزیزم من نزدیک به ده تا زن حامله تو آشنا و همسایه هامون هست شاید نزدیک به 7تا 8 تاشون غربالگری اول ه ...

ولی تهران من مشکلی ندیدم بعد هم گفتم درصد خطا داره منم از امینیوسنتز خوشم نمیاد از غربالگری آن تی و انومالی خوشم میاد که ضرری نداره 

2738
درسته، حالا توجیح شونم اینه که مواد داخل آزمایشات ندارن 

اينطور ك من شنيدم تو تلويزيون، برنامه انارستان هست، شبكه افق، ي خانمه رييسه نميدونم كجا بود، اورده بودن، ميگفت سالانه قراره كلا١٥٠٠تا بچه سندروم داون بدنيا بياد، بعد با انجام اين غربالگريها، چون خطا داره سالي ٢٥٠٠٠تا سقط انجام ميشه بخاطر همين غربالگري ك توش ميگن بچه مشكل داره، ميگفت ١٥٠٠تا بچه مشكل دار در مقايسه با كشته شدن ٢٥هزار تا بچه ك خيلياشون سالمن، چيزي نيست

ميگفت اتريش غربالگري ممنوعه

يا فك كنم امريكارو گفت ك ٣٠-٤٠درصد فقط انجام ميدن، اونم خانواده هايي كه در اقوام درجه اولشون بچه مشكل دار هست، حالا ايرانم ميخان فقط خانواده هاي مشكوك برن غربالگري نه همه!

گل پسر مامان👦🏻😍♥️🤩
خب فدات اینو طوری بگن که همه بفهمن اینطوریم مردمو زجر ندن

اره اينجوريه

ولي قانونشون ب مشكلي داره اونم اين ك اگ دكتري غربالگري نده ب خانم باردار و بعد بچه مشكل دار بدنيا بياد، ميشه از دكتر شكايت كرد و دكتر بايد هم ديه بده هم ي بخشي از هزينه درمان رو پرداخت كنه

ك اينجوريه ك دكترا همه از دم غربالگري مينويسن

گل پسر مامان👦🏻😍♥️🤩