2733
2734
😕هیچی فقط دلم سوخت نمیدونم چرا 

این چون خودش خیلی بلونده تو فکر خودم اینجوری تفکیک میشن ،و برام خاصه

وگرنه منظور خاصی نداشتم 

چه فرقی داره دو تا سفید یا سرخ یا سیاه

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چون خودش خیلی بلونده تو فکر خودم اینجوری تفکیک میشن ،و برام خاصه وگرنه منظور خاصی نداشتم  ...

حالا میخای ب فرزندی قبول کنی بچه ای رو 🙄

خوشبحالت ..کاش ماهم ازین پولا داشتیم تا بتونیم به بچه های بی سر پرست کمک کنیم..انشالله خدا حاجت روات کنه 😌😌

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
عزیزم قسمت جنوب ایران نژاد سیاه پوست هست که زمان پرتغالی ها وارد ایران شدن وبه عنوان برده فروخته شدن ...

الان یعنی ما سیاه پوستیم .والا موی ما لخته .فقط بخاطر هوا یکم سبزه ایم ن سیاه 😎😏😂🤣

2728
حالا میخای ب فرزندی قبول کنی بچه ای رو 🙄 خوشبحالت ..کاش ماهم ازین پولا داشتیم تا بتونیم به بچه های ...

من 

من هنوز کوچیکم ،کاش بزرگ شدم اینقدر پول داشته باشم که بتونم قبول کنم

من خیلی پولدار نیستم،متوسط

اونا پولدارن

.
من  من هنوز کوچیکم ،کاش بزرگ شدم اینقدر پول داشته باشم که بتونم قبول کنم من خیلی پولدار نیستم ...

انشالله ب آرزوت برسی 

😌😌😌ما هم همچینین 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2738
بله دیدم ولی خدایی آدمای خوبین مهربونن همینم کافیه

آره   عشق  منم سیاهپوست بود خانوادم بخاطر همین موضوع  مخالفت  کردن 😥  تو ببشتر خانواده هایی سفیدپپوست جنوبی نژادپرستی موج میزنه :(

آره   عشق  منم سیاهپوست بود خانوادم بخاطر همین موضوع  مخالفت  کردن 😥  تو ب ...

بله اطراف بندرم همینجوریه میگن ن طرف سیاه بابه منظورشون سیاه پوسته باهاش وصلت نمیکنیم اگه صد تا محاسنم داشته باشه

خواهر شوهر خاله ی مامانم

ی نوزاد دختر رو از کنار رودخونه ی شهرشون پیدا کرده بود

آورده بود قاطی بچه های خودش بزرگش کرده بود

با اینکه خودشونم چندان پولدار نبودن

الان خانمه فوت شده

اون دختر هم صاحب خونه زندگی و بچه هست.

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطا نیست.بارالها مرا همیشه به هرجا روم به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود بصیرت و حجت روشنی که داد یار و مددکار باشد،عطا فرما. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان asfaa هستم.خداجونم شکرت
الان یعنی ما سیاه پوستیم .والا موی ما لخته .فقط بخاطر هوا یکم سبزه ایم ن سیاه 😎😏😂🤣

ما چندسال پیش که اومدیم جنوب (خرمشهر ،اهواز ...)

اینقدر نرم و لطیف و سفید  شده بودیم !

از حموم که در میامدیم دست و صورت عینهو پنبه

نیازی به کرِم اینا نداشتیم.(درصورتی که تو شهر خودمون باید قوطی قوطی نرم کننده بزنیم )

حالا موندم چرا مردم شهر خودشون سبزه میشن🤔

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطا نیست.بارالها مرا همیشه به هرجا روم به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود بصیرت و حجت روشنی که داد یار و مددکار باشد،عطا فرما. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان asfaa هستم.خداجونم شکرت