عنوان

اطراااااف شما دخترای این سنی ازدواج کرررردن؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 148 پست
خب شما گویا از بقیه انسان ها جدا هست طرز زندگیتون وگرنه میانسالی نه از 40 بلکه 45 شروع میشه و تا ...

شما حودتون تنها بقیه انسان ها هستین؟؟؟خوشم میاد برای القای نظراتتون از کلماتی مثل کل دنیا وبقیه ادما واینجور چیزا استفاده میکنن.باشه شما خوبین.اما بدونین اینکه کسی تو سن جوانی ازدواج کنه به خودش ربط داره نه کس دیگه ای.در قرآن هم اومده در زندگی مردم تجسس نکنین

#نه_به_فمینیسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما حودتون تنها بقیه انسان ها هستین؟؟؟خوشم میاد برای القای نظراتتون از کلماتی مثل کل دنیا وبقیه ادما ...

والا خودت برو مطالعه کن  اصلا چرا راه دور  بزن اینترنت کلی مقاله واست میاد

بعد مبفهمی خودم تنها بقیه ادم ها هستم یا نه

ضمنا من بحثم رده بندی سنین هست  نه ازدواج😊😊

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

خودم ۱۸ سالگیم نامزد کردم 

الانم ۱۹ سالمه

وضعیت مالیمون خوبه 

البته وضعیت خانواده شوهرم بهتره 

فقط یدونه خواهر دارم 

شغل بابامم نیروانتظامی

مامانم مشاور و معلمه

درکل خداروشکر وضع مالیمون خوبه 

کنار شوهر جان حال دلم خوبه♡خدایا شکرت بخاطر همه چیییییی♥️👌
2728
خب شما ادم حسابی هستین کدوم پدر و مادر خوبی دخترش زود شوهر میده

چه ربطی داره خانم محترم 

حرف شما رسما بی احترامیه 

بنظرم شما قضاوت نکنید 

من با اصرار خودم و شوهرم تو ۱۹ سالگی ازدواج کردم 

هیچ مشکلیم ندارم خداروشکر 

خانوادمم یه خانواده کاملا خوبن 

حرفتونو اصلاح کنید 

اینکه شما دیر ازدواج کردین 

دلیل نمیشه که اونایی که زود ازدواج کردن خانواده هاشون بد باشن⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

خودم ۱۸ سالگیم نامزد کردم  الانم ۱۹ سالمه وضعیت مالیمون خوبه  البته وضعیت خانواده شوهرم ...

شما چی میخونید؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

البته خانواده شوهرم مشهدن

من زیاد موافقم نبودم که برم تهران و از شوهرم دور باشم 

واسه همین مصهد و انتخاب کردم

چه ربطی داره خانم محترم  حرف شما رسما بی احترامیه  بنظرم شما قضاوت نکنید  من با اص ...

والا چقد آدم خود خواه باشه که هرچی مخالف نظرش باشه رو بگه اینا آدم حسابی نیستن😐

الان ما ميگفتيم مارو قورت میدادن

والا چقد آدم خود خواه باشه که هرچی مخالف نظرش باشه رو بگه اینا آدم حسابی نیستن😐 الان ما ميگفتيم ما ...

موافقم😑

ولی واقعا حرفش بی احترامی بود

والا خودت برو مطالعه کن  اصلا چرا راه دور  بزن اینترنت کلی مقاله واست میاد بعد مبفهمی خود ...

چشم.من میرم مطالعه میکنم اما من بحث اصلیم اینجاست که به آدم بالغ میگن کودک.ازدواج تو سنین بالا علی الخصوص برای زن که حتی برای بارداریش هم آسیب زا میتونه باشه وخیلی ها هم تو این سنین به مشکلات ازدواج میخورن.

#نه_به_فمینیسم
چه ربطی داره خانم محترم  حرف شما رسما بی احترامیه  بنظرم شما قضاوت نکنید  من با اص ...

اینجا یه عده صلاح زندگی اشخاص رو حتی از خودشون بهتر میدونن وظاهرا از اینجا میتونن پیش گویی کنن که رابطه کسی چطوره با همسرش وتا بهش القا نکن که شما شکست خورده ومغلوبین دست بردار نیستین.البته چون شب تا صبح مطالعه میکنن این چیزا رو میگن😋🤗

#نه_به_فمینیسم