2726
فقط می‌خوام بدونم چند ماه دیگه می میرم و فقط همین آرزو رو دارم، خسته ام از زندگی، می‌خوام روحم از ای ...

استارتر

یه جیز بگم 

ناراحت نشی

خیلییییی بی عرضه ی .

دستت تو جیب خودته.کارمندی.محتاج هیچکی نیستی.آقای خودتی.جمع کنی چندسال دیگه مبتونی واسه خودت زندگی و خونه بسازی.اونوخ انقدر توسری خور هستی که آرزوی مرگ میکنی؟

کاش کاش کاش جایگاه ودرامد تورو من داشتم

نشستی از مرگ و مردن حرف میزنی؟

خیلی بی عرضه ی .امثال تو که کارمندن برو وضعشون رو ببین.سلطانن واسه خودشون.اونوخ نشستی میگی چجوری بمیرم.

برو نعمت هاتو با چشم باز ببین و درست استفاده کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر یه جیز بگم  ناراحت نشی خیلییییی بی عرضه ی . دستت تو جیب خودته.کارمندی.محتاج هیچکی ن ...

کی گفت کارمنده؟؟😮😮

پست ترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت کدورت فاش سازد.
استارتر یه جیز بگم  ناراحت نشی خیلییییی بی عرضه ی . دستت تو جیب خودته.کارمندی.محتاج هیچکی ن ...

راست میگه ...اگر مستقل هستی ....پس چشماتو روی این همه راه پیش روت بستی ....میتونی آزادانه زندگی خودتو داشته باشی .....اگر خدایی نکرده یک مریضی لا علاج بگیری اون هست که دیگه جاره نداره و باید تسلیم بشی .......تازه بعضیا یک مریضی های وحشتناکی دارن که باید تا آخر عمر با اون مریضی دست و پنجه ترم کنن .....اونا پس چی بگن

2728
حتی اگه درمان نکنه🤔

بععله ایدز بیماری مخفیه شاید بعد چندین سال آشکار بشه 

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید