2737
2734
عنوان

به شوهرم گفتم ۱۵روز دیگه روز زنه گفت......

| مشاهده متن کامل بحث + 58392 بازدید | 101 پست
من میخرم که یاد بگیره

اشتباه میکنی دیگه عزیزم شما امسال روز زن هر برخوردی داشت برش گردون به خودش اگه تبریک نگفت تو هم تبریک نگو اگه کادو نخرید تو هم نخر قشنگ خودت تو خونه آرایش کن برقص بخند با بچه هات خوش باش با اونا حرف بزن یه مدت به شوهرت محل سگ نده ببین چجوری میفته دنبالت این روش تجربه شده ها😀😀 مردا کلا از زنایی که خودشونو دوس دارن و اعتماد به نفسشون بالاست خیلی خوششون میاد

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
محبت کردم بهش زیااااااد هواشو همه جا دارم همیشه احترامشو دارم با پس اندازام براش گلو کادو میگیرم اون ...

بخدا منم محبت میکنم همیشه پشتشم ولی جلو من چیزی بروز نمیده میره پیش خانوادش ازم تعریف میکنه . خو لامصب اون محبتو نشون بده دیگ 

ولی میدونم دوسم داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی یادم رفت بهت بگم روز مرد با اون پولی که قراره واسه اون بی احساس کادو بخری واسه خودت وسیله یا لباس بخر و کلی لذت ببر😍

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
2731
کلا براش مهم نیس کادو بگیره یا نه

قرار نیست اون برات کادو بخره عزیزم، خودت برای خودت بخر و شاد باش، منو شوهرم اغلب دعوا داریم الانم چند مدتی هست قهریم شاید به ولنتاین هم نرسه اشتیمون چه برسه روز زن

ولی من حتما روز زن خودم برای خودم لواشک و گل میخرم و برای خودم کیک میپزم، جدای از اینکه آیا همسرم برام برنامه ای برام داره یا نه ، تازه کیکم هم همیشه خمیره  

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
بخدا منم محبت میکنم همیشه پشتشم ولی جلو من چیزی بروز نمیده میره پیش خانوادش ازم تعریف میکنه . خو لام ...

ببین وقتی اون جلو خانوادش از تو خوب میگ اونا دیگ جرئت ندارن پشت تو بد بگن

2738

اخ که چقدر از لحاظ روحی نیازدارم یکی برام کادو ولنتاین و روز زن بخره

چقدر دلم آیفون ۱۲ میخواد😭😭😭

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵