2737
2734
عنوان

بچهایی که توی بیاین واسه هم پیشگویی کنیم گفتم پیشگویی من خوبه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3278 بازدید | 352 پست

استارتر فقط یه خاطر رنگ لباس من 6صفحه تاپیکت رفت جلو😂😂😂😂

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا محبت میکرد الان دیگه اصلا محبت نمیکنه ولم کرده اصا😭 قبلنم که محبت میکرد همش سرشو تو شلوغی گرم ...

بنطرم عزیزم یا بیکاری یا سنت کمه یازیادی حساسیت داری روش شاید بدبخت مشکلات داره یا گرفتاریش زیاده توهم عر نزن به جونش تو محبت کن کم کم ببین چجور میشه 

تلاش میکنی و با مخالفت روبه رو میشی  چون از نظر خانواده ات مرد زندگی نیست  به یکی میرسی ...

میدونم گلم😁

مرسی مرسی😍💙

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2728
اسی جون زمان ازدواجمم میتونی حدس بزنی 

اسی اینو بگو برم بخوابم @m4mmm    

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
میری سریع یه رنگ میپوشی که ما نگفتیم 🤣

شما بی تمام رنگارو بگو اگه تونستی بعد از کجا معلوم من اون رنگی وه نگفتید لباس داشته باشم

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2738