2737
2739
عنوان

کسی هست خودش وسط زندگیش مردد باشه ولی دلشم بچه بخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 53 پست
😔خیلی سخته اینجور بلاتکلیفی  اصلا نمیدونم با خودم چند چندم  حس تایپ کردن مسائلم با همسر ...

من از همون نامزدی مردد بودم ولی نمیشد کاری کنم حالا هم که ازدواج کردیم بازم همون حس رو دارم اما میگم شاید بچه بیاد هم شوهرم بهتر بشه هم سر من گرم بشه کمتر از شوهرم توقع داشته باشم از طرفی هم میگم اگه اوضاع بهتر نشد چی بچه گناهش چیه

من از همون نامزدی مردد بودم ولی نمیشد کاری کنم حالا هم که ازدواج کردیم بازم همون حس رو دارم اما میگم ...

عزیز تایپک دومتو خوندم یکی از مسائل منم همینه ولی داشت برام بی اهمیت میشد که آقا تازه حرف زشت زدن و توهین هم یاد گرفته. باورت میشه سر مثلا داییش کنترلشو از دست میده سمت من وسیله پرت میکنه؟ کتاب زد خورد تو سرم بازم این. فراموش کردم ولی موقع امتحاناتم مدام غر میزد یا حاضر نیست یه تمرین رانندگی ببرتم یا یه بار ببره آنقدر داد و بیداد میکنه از رانندگی و از خودش متنفر میشم 

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز تایپک دومتو خوندم یکی از مسائل منم همینه ولی داشت برام بی اهمیت میشد که آقا تازه حرف زشت زدن و ...

بخدا شوهر منم هیچوقت واسه من وقت نمی ذاره واسه هر کاری باید هزار بار التماس کنم اما واسه بقیه خوب زبل میشه

بخدا شوهر منم هیچوقت واسه من وقت نمی ذاره واسه هر کاری باید هزار بار التماس کنم اما واسه بقیه خوب زب ...

مادر و خواهرش یه هفته بیان خونمون بمون یه شب در میون میبره بیرونشون حسابی دور میزنه حالا من سه هفته سه هفته اونو با خواهش رنگ بیرون و نمیبینم 

همه دغدغش اونان الانم میگه کاش آنقدر پول داشتم به همه بذل و بخشش میکردم دریغ از یه پول به من بده واقعا کم میده یا نمیده بده تا قرون آخر و درمیاره چی کار کردم جرئت ندارم پول بگیرم ازش🤐

2728
مادر و خواهرش یه هفته بیان خونمون بمون یه شب در میون میبره بیرونشون حسابی دور میزنه حالا من سه هفته ...

دقیقا مثل من،حتی میره خونه مادرش نه این فکر منه که تنهام نه اونا میذارن بیاد انگار از وقتی ازدواج کردیم فهمیدن این پسرم داشتن

حتی من باید کلی خواهش کنم تا یه چیزی واسه خونه بگیره اونوقت حتی پس اندازمون رو هم میده به اونا

چرا اجازه میدی؟ مگه وضع مالیشون خیلی بده یا شما خیلی پولدارید

2738