2733
2734
نه عزيزم منو شوهرم با هم به تفاهم نميرسيم  من ميگم ديانا يا آدرينا  اون ميگه فرحناز  ...

ديانا قشنگه😍

البته خيليا دوتا اسم دارنا

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
ديانا قشنگه😍 البته خيليا دوتا اسم دارنا

اره اخرش كار به همونجا ميكشه 

شوهرم ميگه من شناسنامه ميگيرم هرچي دوست دارم ميزارم 

منم گفتم خب عيب نداره منم هركي اومد ديدنم هر اسمي دوست داشتم ميگم

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اخرش كار به همونجا ميكشه  شوهرم ميگه من شناسنامه ميگيرم هرچي دوست دارم ميزارم  منم گ ...

اره دو اسمي هم ميشه بنظرم

فقط طوري كه باعث مشكل و ناراحتي دوطرف نشه

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
اره دو اسمي هم ميشه بنظرم فقط طوري كه باعث مشكل و ناراحتي دوطرف نشه

ديگه ما جور ديگه مشكلمون با هم حل نميشه 

سليقه ها وقتي متفاوته اين ميشه🤦🏼‍♀️

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
2731
من ک از اول باور نداشتم و عقیده ام اینه ک همه دنیا بازیچه ی یه عده شدن

بخدا از اول کرونا با سه تا بچه جایی نرفتیم. حتی خونه پدرم. دیگه بچه هام خسته شدن. از یه جا هم یه ساله ماشین ثبت نام کردیم. پنج ماهه از مهلت تحویلش گذشته. هنوز بهمون ندادنش. حداقل با ماشین بریم یه دوری بزنیم. دیگه کلافه شدیم

بخدا از اول کرونا با سه تا بچه جایی نرفتیم. حتی خونه پدرم. دیگه بچه هام خسته شدن. از یه جا هم یه سال ...

مملکتمون کم دزد بازار بود مریضی هم اومد شذ قوز بالا قوز‌.دیشب اخبار نشون میداد توی نمودار ایرانخودرو قسمت خروجی صفر بود ولی از در پشتی مستقیم دو برابر قیمت میدادن تو بازار

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
2738

کرونای انگلیسی تایم خیلی زیاده هست اومد ایران بحث الان نیست فقط کسایی که بهش مبتلاهستن وشدن میدونن چه بلایی بیشترتر ازیک ماه ونیم من درگیرشم هنوز عوارضش هست وچیزی که پزشک اون روزگفت این بود بهش میگن شبه کروناولی شدیدتروتوی آزماش خون وحلق وبینی هم نشون داده نمیشه حتی آنتی بادی هم ندارن افرادی که بخش مبتلا میشن ویه درصدی تستاشون مثبت میشه وکلاپزشک های متفاوتی من توی این یک ماه وخورده ای رفتم وبهم گفتن تستادرست نیست اکثرا 

من نمدونم خدا چجوری روش میشه اون دنیا تو چشم مردم زمان ما نیگا کنه

دوست عزیز ناراحت نشی من نه فضولم ،نه مذهبی ام ولی دلم خواست به شما بگم ،هیچ وقت تحت هیچ شرایطی خدا رو مقصر ندون خدا از مادر انسان مهربانتره استغفار کن ،