2726

اصلا چرا مامانت باید برات عیدی بیاره که مادرشوهرت انقد هااار بشه .مگه برا زن شوهر دار شب چلگی میبرن .

پاشو برو سر زندگیت زن حسابی . مادر شوهرت الان از خداشه خونت نباشی.برو خونت مراعاتشم اصلا نکن . بزار بچت تا میتونه اذیتش کنه. خانوادتم هر چند وقت دعوت کن اگه اعتراض کرد جلوش وایسید

دنیا برای پولدارها و خشگلاس ، من به دنیا اومدم که دنیا خالی از تماشاگر نباشه... 💔💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوه خودش خورده و هفت جدش زنیکه عوضی... ولش کن تنها مث سگ حالش جا بیاد.خدایا چقد حرصم میگیره از دست این عجوزه ها

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
اصلا چرا مامانت باید برات عیدی بیاره که مادرشوهرت انقد هااار بشه .مگه برا زن شوهر دار شب چلگی میبرن ...

اره میبرن یه سری جاها رسمه. من پنج ساله عروسی کردم بابام هرسال همه عیدها و‌چله عارو میاره

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2728

پدرسگ ها دختر مردمو میبرن با خودشون زندگی میکنه تموم زحمتاشم گردنشه اخرم عین سگن بی شرفا..فک میکنن برده اورده.

بده خدایی من جای تو جررررررش بدم

ببین عزیز من..راه حلهای بچه ها احساسیه..مسلما با فحش دادن و زدن تو دهن مادر شوهرت اوصاع بهتر نمیشه

تو با این شرط برگرد که رودررویی ات با اونها فقط یکبار در هفته با حصور شوهرت باشه.

اگر اومد در زد به بهونه های مختلف و نه با بی احترامی عادتش بده که نمیتونه هر زمان بیاد خونه تو..مثلا بگو حمام بودی.صدا تلویزیون زیاد بود نشنیدی..

کم کم و ریز ریز این وسط محبت هم بهش بکن..مثلا یک عصری یک ظرف چیزی که دوست داره بپز بده شوهرت ببره براش..

برای ارامش اعصاب ات بگو تلفن خونه قطع کنه.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

[QUOTE=170005507]اره میبرن یه سری جاها رسمه. من پنج ساله عروسی کردم بابام هرسال همه عیدها و‌چله عارو 

چه جالب. کجایی هستین؟

دست پدرمادرت درد نکنه پدر مادر جهاز بدن . سیسمونی بدن . تا چند سالم عیدی و شب چلگی بدن گناه دارن بخدا.

کاش لااقل دامادا و خانوادشون قدر بدونن. نه اینکه مثل مادرشوهر استارتر هار بشن

دنیا برای پولدارها و خشگلاس ، من به دنیا اومدم که دنیا خالی از تماشاگر نباشه... 💔💔💔💔
[QUOTE=170005507]اره میبرن یه سری جاها رسمه. من پنج ساله عروسی کردم بابام هرسال همه عیدها و‌چله عارو ...

شوهرم خوبه.گور بابای مادرشوهرم خودم از پسش برمیام خخخخخ

عزیزم برگرد سر زندگیت. الان مادر شوهرت احساس پیروزی میکنه. تازه احترامت پیش خانواده خودت هم پایین میاد. وقتی شوهرت پشته از هیچی نترس. اگه ممکنه اصلأ ارتباطی با مادر شوهرت نداشته باش. موفق باشی

استارترجان خونه پدرمادرته غریبه که نیستن یکم اونجا احساس آرامش کن 

بنظرمن بمون تا شوهرت خونه اجاره کنه ازاونجا برین 

با برگشتنت خودتو کوچیک میکنی و مادرشوهرت وقیح ترمیشه که رفت ولی نتونست کاری بکنه باپای خودش برگشت

البته این نظر منه باز صلاحتو خودت بهترمیدونی

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
شوهرم خوبه.گور بابای مادرشوهرم خودم از پسش برمیام خخخخخ

آفرین . باید مثل خودشون رفتار کرد. نباید در برابرشون کوتاه اومد

آفرین . باید مثل خودشون رفتار کرد. نباید در برابرشون کوتاه اومد

اولش خوب بودما بعد دیگه شدم عین خودشون بلکه بدتر