2726
عنوان

خانوم های خوشتیپ محجبه همه بیاین تو 3

| مشاهده متن کامل بحث + 363832 بازدید | 13289 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستان خیلی وقته سر نزدم اینجا😍

بچه ها میشه بهم پیج معرفی کنید برای خرید لباس مجلسی

پیجی که فروش حضوری هم داشته باشه که بتونم برم لباس رو بپوشم

یا بهم آدرس بدید

عروسی برادرشوهرمه میخوام یه لباس ساده اما شیک بگیرم که پوشش کامل داشته باشه  یعنی بلند و آستین دار که داماد میاد فقط روسری رو بلند بپوشم روی شونه تا کمر رو بگیره که دیگه چادر نپوشم

سلام دوستان تازه به جمع شما اومدم. چادری بودم ولی به خاطر دیسک گردن مجبورم چادر رو کنار بزارم. چاد ...

آخی عزیزم چقدر سخت ، همین چادر ساده بدون کش نمیشه سر کنی خواهر؟

ان شاالله که زودتر  حالتون خوب بشه و بتونید راحت هر چادری سر کنید 

@دلخوشی1      

@خانمحاجآقا      

@ظهور313      

@11aye      

@mamanyasnajoooooon      

سلام شما پیشنهادی برای این دوست خوبمون ندارید دوستان؟

‍ 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام دوستان تازه به جمع شما اومدم. چادری بودم ولی به خاطر دیسک گردن مجبورم چادر رو کنار بزارم. چاد ...

سلام بهتره همین سوال رو تاپیک بزنید بپرسید 

@نخودچی1403    

@ملوسکتونم    

@ماهی_اسکار    

@کنکورکنکور    

@جان_و_جهانم    

اگر میتونید به این دوستمون کمک کنید عزیزان 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام بهتره همین سوال رو تاپیک بزنید بپرسید  @نخودچی1403     @ملوسکتونم   & ...

نمیدونم گل 

بدون کش که سخته 

البته چادر شال دار هست شال سر مانتو تقریبا 

چادر جلابیب هم هست 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
نمیدونم گل  بدون کش که سخته  البته چادر شال دار هست شال سر مانتو تقریبا  چادر جلاب ...

ممنونم خواهر راهنمایی کردی ♥️

من چون غیر از چادر ساده مدل چادرهای دیگه رو زیاد نمی‌شناسم گفتم شاید شما یا بقیه بتونیدراهنماییش کنید 

ممنونم خواهر راهنمایی کردی ♥️ من چون غیر از چادر ساده مدل چادرهای دیگه رو زیاد نمی‌شناسم گفتم شاید ...

❤💙❤💙❤💙❤

وظیفمه گل 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
سلام بهتره همین سوال رو تاپیک بزنید بپرسید  @نخودچی1403     @ملوسکتونم   & ...

گلی بدون کش یکم سخته هر مدلی باشه به قول مریم جان شال دار هست ولی مدل های دیگه ای هم هست یکم سخته مثل عربی اصیل، خبرنگاری، دانشجویی، ملی و... اینا با کش هم واقعا خوبن

این تاپیک دوست عزیز، این تاپیک کتابی رو گذاشته که هیچ کتابی مثلش تا به حال نخوندم، با خوندنش فهمیدم که ما چه قدر از امام زمانمون غافل بودیم. در حالی که آقا جان هر ثانیه به یاد ما بودند. خوشحال میشم شما هم این کتاب رو بخونین. اللهم عجل لولیک الفرج🌱دوست عزيزی که امضامو میخونی لطف کن برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست و اگر دوست داشتی بگو منم برای عاقبت بخیری و حاجت رواییتون بفرستم 🌿✨آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است  .                                                                       من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی عکسی ولی با ذلت و خواری پی کو کو نمیگردم ... اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست🌿 تو تاپیک های بازی و سرگرمی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱 
گلی بدون کش یکم سخته هر مدلی باشه به قول مریم جان شال دار هست ولی مدل های دیگه ای هم هست یکم سخته مث ...

ممنونم از راهنماییت عزیز دلم لطف کردی خواهر جونم ♥️

2706