2733
2734

عزیزم راه حلشون روبرو شدن با ترساتونه

الانم میتونید تمرین کنید ریلکس کنید آروم آروم بعد کم کم به یه چیزی که کمتر براتون ترسناکه فکر کنید و سعی کنید ریلکس بمونید

بعد که تمرینتون با این مورد تموم شد برید سراع ترسناک تر

بعدش توی دنیای واقعی همین کارو کنید

البته اگه فکر میکنید علتی داره که با این روش مشکلتون حل نمیشه باید اونو هم برطرف کنید و شایدنیاز به روانکاوی هم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روانشناس خوب بهت کمک میکنه

من یهدکتر خوب میشناسم هزینه شم هم معقوله ولی‌خیلی دیر وقت میده باید کلی منتظر بمونی اگه خواستی بهم پیام بده بهت معرفی کنم

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
2728
🤣🤣خداروشکر تنها نیستم پس

البته من تند رفتار کردنم تاثیر داره روی این مسئله برای اینکه با کسی کارم به جای باریک نکشه اصلا وارد هیچ جمعی نمیشم چون خیلی تند برخورد میکنم و نسبت به شوخی های اضافی خیلی حساسم....مثلا 4 نفر باهام شوخی کنن باید منتظر عواقبش باشن   خیلی بده اصلا جنبه هیچ شوخی ندارم..و شوخی هم نمیشم. .مثلا کسی به خانواده یا ناموسی شوخی کنه مادرش رو به عزاعزاش مینشونم. ....در کل خیلی بی جنبم😐😐😐

[QUOTE=167007338]البته من تند رفتار کردنم تاثیر داره روی این مسئله برای اینکه با کسی کارم .....من از اون پسر های گوگول مگو هستم ولی اصلا اخلاقم به قیافم نمیخوره برا همین افراد شوخی میکنند باهام و اینجور چیزا. ....من باید ی آبروی پرچین و سبیل چخماقی تا گوش هام داشتم نه قیافه الانم😐😐😐

2738