2737
2734
عنوان

بچه ها خواهشا بیاید ....سطح من چجوریه ایا من سطح پاایننم!

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 35 پست
خب یه دانشجوی بیکار چه توقعی داشته مثلا! از نظر من هر دو در یک سطحین. شما که اشتباه کرده و و ...

ن مدام نمیگه اما دو سه بار گفت ن اینکه اینجوری بگه ی جوری حرف زده ک من همچین چیزی برداشت کردم از حرفاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر حرف بقیه خودت تغییر نده شوهرت هم بیخود میکنه از این حرف ها میزنه بهشون رو دادی!همین حتما بر ...

میدونی دو روز پیش گفت همه منتظر این بودن من برم خاستگاری دختراشون بعد خندید😐😑

منم گفتم وااا یعنی چی تو چرا ب همچین چیری اصلا فکر میکنی...خندید گفت ن عزیزم فکر نکردم منم دیگ کشش ندادم😑

ن اون نگفت تو گوشیش دیدم ک خواهرش گفته تو میتونستی با خیلی سطح بالاتر از اینا ازدواج کنی فلان اونم ه ...

بنظرم اگه اینوگفته دورش خط بکش وکات کن یه روزی تب عشقش میخوابه وسرناسازگاری میزاره وبه اولین چراغ سبز یکی دیگه ولت نیکنه ومیره 

2728

عزیزم اگه خونوادش وخودش اینطوری گفتن ببخشید حماقته که ادامه بدی باهاش کات کن تو سنی نداری تازه اول راهی برودانشگاه انقدرمورد عالی هست که این توشون گمه معلوم خیلی مادی نگرن اونا تورونمبینن فقط به فکرپولن حیف نیست جونیتو عمرتو تلف کنی؟

عزیزم شاید منظورشون اینه که کاش یه دختر تحصیلکرده که توی اجتماع شعل و حرفی برای گفتن داره رو انتخاب نه یه دختر بچه .البته شما انشالا به همه اینها میرسی ولی در حال حاضر احتمالا توقع نداشتن انتخاب برادرشون یه بچه مدرسه ای باشه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞