2726
شوهر گرامی رو آبپز میکردی خب بگو حدیث داریم تا کاری رو انجام ندادی درموردش نباید حرف بزنی باید سکرت ...

دقن لقه!بو میکشن تا یه چیزی داریم میگن بدش ب ما!!برا خانواده اون پسرش اینجور نیستن!چون اون رو نداده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشخصه تو هم مثه مامان من نمیتونی جواب بدی ولی من همیسه از پشتش در میام محترمانه و کوبنده جوابشونو می ...

ااا راست ميگي؟؟؟ خدا كنه

البته از قديم گفتن تره ب تخمش ميره، حسني ب باباش😂

بچه منم لنگه اونا نشه صلوات🤣🤣🤣

گل پسر مامان👦🏻😍♥️🤩
ااا راست ميگي؟؟؟ خدا كنه البته از قديم گفتن تره ب تخمش ميره، حسني ب باباش😂 بچه منم لنگه اونا نشه ...

هرچی هم بشه باز مادرش یه چیز دیگه اس من خودم اصلا رابطه خوبی با مادرم ندارم نه خوبیم نه بد با پدرم خیلیییی رابطه ام بهتره.ولی یه بار بابا بزرگم میگقت آره به مادرت جهاز ندادن فلان و بهمان فکر کن من۲۲ سالمه گفتم مامانم جواهر بوده خودش بابام برا داشتنش باید هرو روز نماز شکر بخونه خداروشکر الان همه چی داریم. بعد دیگه بابابزرگم ساکت شد.

2728
انشاالله به پای هم پیر بشین 

خیلی ممنونم مرسی عزیزم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
هرچی هم بشه باز مادرش یه چیز دیگه اس من خودم اصلا رابطه خوبی با مادرم ندارم نه خوبیم نه بد با پدرم خ ...

آخي خوشبحال مامانت♥️ك تورو داره

خدا براي هم نگهتون داره 

ان شالله اخر عاقبت هممون ختم بخير شه

من موندم، زندگي بي حرفاي سر و ته خيلي قشنگتره ك

اينا مرض دارن هي حرف مفت ميزنن

گل پسر مامان👦🏻😍♥️🤩
آخي خوشبحال مامانت♥️ك تورو داره خدا براي هم نگهتون داره  ان شالله اخر عاقبت هممون ختم بخير شه ...

ممنون گلم

میدونی من وقتی مامانمم ناراحته از خانواده بابام همیشه بش میگم اصلااا خانواده شوهر همینن شاید آدمای خوبی باشن ولی خانواده شوهر از اذل تا به ابد با عروس چپن دلیلش رو منم نمیدونم ولی اینجوریه باید بیخیال بود.

خوش بحالت خاهر نیم ساعته موفق نشدم بیدارش کنم باید برم اب یخ بیارم تو این هوا😅😅

خخخخ اخه شوهرم منو بیدار میکنه😂😂

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم