2703
2553
عنوان

هفته ۳۵ بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 39904 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من از خیلی وقت پیش آمپول بتامتازون رو تزریق کردم و داروی ایزوپرین هم روزی ۲ تا میخورم ولی خیلی هفته ...

چون بتامتازون زدی احتمال زیاد دستگاه نره اما خب وزن ایناشم خیلی مهمه واسه دستگاه نرفتن،ان شاءا... به موقع دنیا میاد چون به هرحال زیر ۳۷ زود رس حساب میشه و خوب نیس

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2720
برای تشکیل ریه دکترتون مگه بهتون آمپول بتامتازون نداده بود که تو دوران بارداریتون تزریق کنید؟؟؟

واسه همه نمیزنن،کسایی که خطر زایمان زودرس دارن فقط میزنن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

برای مراقبت های پیش از بارداری تا زایمان من تحت نظر خانم دکتر صادقی بودم و خیلی از کارهایی که برام انجام دادن راضی ام. دکتر خوش برخورد و مهربونی هستن و واقعا تو کارشون یکی از بهترین ها هستن.

من شماره تماسشون رو دارم میتونم بدم هر کی خواست بره پیششون

02144054572
02166933869

من ۳۶ هفته و یک روزم

دو هفته پیش احتمال دادن تو این هفته به دنیا بیاد

ولی خب نیومد

ولی احتمالا دو هفته دیگه به دنیا بیاد

دکترم میگف لزوما قرار نیس همه ی بچه های زود به دنیا اومده بره دستگاه

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2714
برای مراقبت های پیش از بارداری تا زایمان من تحت نظر خانم دکتر صادقی بودم و خیلی از کارهایی که برام ا ...

خودتونو مسخره کردین تا یه تاپیکی میایم بخونیم تند و تند تبلیغ دکتر توش راه میندازین؟؟ الان مردمم نفهمیدن که از طرف اون پزشک باکانتهای مختلف میاین و تبلیغشو میکنین، دکتری که خوبه خود مریضاش تبلیغشو میکنن نیاز نیست بیاین با دروغ تاپیکها رو به گند بکشین که دو نفر که میخوان نظر بقیه رو بخونن اعصابشون از تبلیغاتتون خورد بشه.

من از خیلی وقت پیش آمپول بتامتازون رو تزریق کردم و داروی ایزوپرین هم روزی ۲ تا میخورم ولی خیلی هفته ...

پس چرا دکتر من بمن نداده امپول بتامتازون.اخه من تو ۳۵هفته هستم زایمان زود رس زده بود واسه بخاطره عفونته ادراریم.قرص ایزوپرینم روزی یدونه میخورم.بنظرتون ۳۷یا۳۸بدنیا بیاد وزنش خوب میشه خییییلی نگرانم😔😔