2726
اثلاااااااا از تاپیکم برو بیرون حسود 😂

اثلا حالا که اینجور شد.  برگ برگ آملیکا 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خود استارتر هنوز نخونده ولی   یه توضیح بدین برم    

تاپیک خودته که ناقلا😆😆😆

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
میدونم به خاطر اون تاپیک مهاجرت به ترکیه این تاپیک رو زدی ولی ماجرای اونو نمیدونم چیه صفحاتش زیاد بو ...

واییی برو بخون میترکی

یکی نوشته بود 15 سال پیش وقتی 16 سالش بوده باباش بهش یه میلبارد میده بعد میره ترکیه شرکت میزنه

لباس عروسشم 3 میلیارذ بوده

دوتا دختر داره که دوباره یه دخترشابان ب دنیا اومد یکیم یلدا دوباره قراره ب دنیا بیاد

2728
مامان نقی جان  کارای،شرکت کی تموم میشه؟؟ اثلا واسه زایمان میای ایران یا ن؟؟

اره عزیزم شوهرم گفت هیچ جااااا مثل ایران نمیشه 

نه اینکه اصن میخواست برام یه بیمارستان رزرو کنه

گفتم نهه این چه کاریه حداقل بزار مثل ادم های معمولی زایمان کنم

یعنی اون بنده خدا نکرد یکم فکر کنه بعد دروغ به اون گندگی بگه، میگه میام ایران زایمان که بچم شناسنامه ایرانی داشته باشه، درجریان نیست که هرجای این کره خاکی دو تا ایرانی بچشون رو بدنیا بیارن به بچشون شناسنامه ایرانی میدن 😐😐😐

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

یه جوری نوشته الان شرکت شده ۱۵ میلیارد

انگار میری اونجا میگی لطفا دو تاشرکت یه کارخونه بزارین میام میبرم

اشکالی نداره بازم حداقل یه بچه سر صبح یه ساعت تو رویاهاش زندگی کرده! من که رفتم تاپیک مامان ترنم رو خوندم و یه سرچی واسه علت سقوط هواپیماش زدم جیگرم سوخت

والا الان افریقا هم بریم بهتر از اینجاس

یعنی اون بنده خدا نکرد یکم فکر کنه بعد دروغ به اون گندگی بگه، میگه میام ایران زایمان که بچم شناسنامه ...

جالبه که من اشک تو چشام جمع شد بخاطر این وطن دوستیش ریپلای زدم گفتم کاش میتونستم صدبار لایکت کنم وقتی اومدم صفحه های جلو فهمیدم چی شده دیگه سریع پاکش کردم مورد تمسخر واقع نشه احساسم

داوود داوود او اس آ    

دمت گرم حق مطلبو ادا کردی😁