2726
عنوان

رسیدن به آروز ها بانماز

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 41 پست

قشنگ ترین قسمت نماز ،دعا کردنِ .. خدا خودش خواسته توو دعا خواسته هامونم بگیم چه اشکالی داره واسه رسیدن به آرزوها دعا کرد ؟  مگه همه از ترس جهنم نماز نمیخونند والا اگه خدا بگه جهنمی در کار نیست کسی نماز نمیخونه کار خوب نمیکنه پس الکی نگین واسه خاطر آرزو و خواسته ها نماز نمیخونم و فقط بخاطر خدا .. بهتره بگیم بخاطر ترس از خدا ‌.. به هر حال این نظر منه و اینجوری فکر میکنم شاید پختگی و درک بقیه رو ندارم 

مگه نماز رو بخاطر خواسته هاتون باید بخونید؟؟؟؟؟؟؟؟  نماز رو فقط باید بخاطر خود خدا خوند بدون ه ...

نظر شما محترمه . ولی بنده های ضعیفی مثه من به چشم داشت میخونه (فقط خودمو گفتم) خداهم بخاطر اینکه این بنده خودش خودشو ضعیف میدونه هم حاجتشو میده هم نمازشو قبول میکنه . بنظرم یه نفر خیلیییی باید بزرگ شده باشه تا نمازو روزه و اعمالش فقط و فقط بخاطر خدا باشه و لاغیر تعداد این آدما خیلی کمه خیلی . بنده هایی مثه من محتاج و درموندن و خداروشکر خدا همیشه جوابمونو داده انشاالله اون دنیا هم جوابمونو بده .

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظر شما محترمه . ولی بنده های ضعیفی مثه من به چشم داشت میخونه (فقط خودمو گفتم) خداهم بخاطر اینکه این ...

نه اتفاقا خودتون رو دست کم نگیرید حتما خیلی خوب بودید که خدا همه خواسته هاتون رو داده 

اخه خیلیارو دیدم با دلو جون نماز خون و مومن بودن ولی هیچ چیز نرسدن و سختی بسیار کشیدن  

2728

من نماز میخونم دعا و قرانم میخونم توبه هم کردم از گناهایی که فکر میکنم باعث شدن دعام براورده نشه . اما نشد که نشد .😔😔

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
من نماز میخونم دعا و قرانم میخونم توبه هم کردم از گناهایی که فکر میکنم باعث شدن دعام براورده نشه . ا ...

نا امید نشو کمکم میفهمی چرا و چی شده . به حاجتتم میرسی انشاالله به شرطی که ناامید نشی و مرتب دعا کنی و اون حاجتو بخوایی . دری نیست که مدام زده بشه و صاحب خونه باز نکنه .

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
عزیزم واسه من سر همه نمازات از ته دلت دعا کننن توروخدااا

من واقعا لیاقتشو ندارم وای چشم حتما اسمتون چیه؟