2726
عنوان

چه خانمی خاصه!!! آموزنده!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 24 پست
نه واقعا اخلاقم اینطوریه اما مثلا اونهایی که گفتند ارایش ملیح و اینا را ندارم یه ذره رفتارم مردونه ...

نمیدونم من جایی خونده بودم کسی که واقعا خاص باشه و فوق العاده از خودش تعریف نمیکنه😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوکرم😌😂

من عاشقت شدم بیازنم شو😍

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2728
نمیدونم من جایی خونده بودم کسی که واقعا خاص باشه و فوق العاده از خودش تعریف نمیکنه😕

من نگقتم خاصم

گفتم این ویژگی ها را که گفته شد دارم

هرکسی هر جوری باشه خاصه

چون هر کی تو دنیا فقط یه ورژن داره که اونم خودشه و هیچ کس شبیه اون نیست

هر انسانی خاصه این نظر منه

برو آقا مزاحم نشوو من خودم خارومادر دارم... 😐اوا ببخشید اشتباه شد  مگه خودت خار و مادر نداری ...

دیگه دلبری نکن خو😂😂😍

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
😂😂😂بی فانوس

😁😁😁😂

@یه_خبر_خوب     خاص یعنی ایشون خوش اخلاق و عاقل و کلی بیشتر از سنش میفهمم ...

درس پس میدم استاااااد 😘😘😘

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉