2737
2734
عنوان

پدر هیز

| مشاهده متن کامل بحث + 5292 بازدید | 43 پست

ادم نميدونه چي بگه 

فقط به خاطر مريض بودن كس ديگه اعصابت خورد نكن 

پدرت از بچگي اين مشكل حتما داشته 

با گفتن و نگفتن تو هم كاري درست نميشه 

شايدم بدتر بشه ، تو مقصر بشي 

سعي كن خيلي بهش نزديك نشي 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها استارتر یه ادم بالغه. مطمئنا خودش فرق نگاه جنسی و محبت پدرانه رو میفهمه. لطفا اگر کمکی یا راهنمایی از دستتون بر نمیاد نیاین اصل قضیه رو انکار کنید. 

تو این جور موارد اگر راهکاری نداریم اقلا میتونیم همدردی کنیم و به فرهنگ انکار و پنهانکاری دامن نزنیم.

عزیزم، واقعا متاسفم باید خیلی سخت باشه ادم از سمت نزدیکترین کسانش اونم تو سنین کودکی امنیت نداشته باشه. 

دفعه ی بعد اگر این اتفاق افتاد تذکر بده و جدی برخورد کن یا قطع رابطه کن، اصلا ملزم به تحمل ازار جنسی نیستی، اگرم نمیتونی به همسرت بگی به بهانه ی دیگه میتونی رابطه رو قطع کنی

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2731
2738

پدرشوهرخاله مامانم کلا دوتازن داره وخعیلیم ازجوونی دنبال زن بازی واینا بوده مثل اینکه..این اواخر الزایمر گرفته بود وبچه هاش حمومش میبردن وکاراشو میکردن...دخترخودشو توحموم....

ب نظرم حتما ی فکری بردارین

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
نه نه .با وجود تمام این حرفهای وحشتناک پدرته.فقط دوری کن 

ینی پدری فقط ب اسمه؟؟ب امنیت روانی وجسمی نیست؟؟

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊